. سمپاش 600 لیتری بوم دار

سمپاش 600 لیتری

کد قطعه: 1007

  • مدل سمپاش پشت تراکتوری
  • سازنده چین -ترک-ایتالیا
  • نوع موتور تراکتور
موارد بیشتر
  • وضعیت : موجود
  • تعداد موجودی : 14
تماس بگیرید

نقد و بررسی سمپاش 600 لیتری

سمپاش 600 لیتری

سمپاش 600 لیتری یکی از سمپاش های پر کاربرد در صنعت کشاورزی می باشد که با طراحی ساده ی خود می تواند تمام نیاز های یک کشاورز را در امر سمپاشی مزارع و باغات را برطرف کند.
 در کشاورزی به واسطه میزان و حجم سمپاشی و همچنین سرعت عملکرد در مقابله با انواع آفات و حشرات مضر، نیاز به یک سمپاش با حجم مخزن کافی و تمامی ابزار های مورد نیاز جهت پاشیدن سم وجود دارد.
  سمپاش 600 لیتری معمولا به واسطه وزنی که حجم سیال و شاسی دارد  توسط تراکتور حمل می شود که این امر سبب تعبیه محل هایی طبق استاندارد بر روی آن می شود تا به آسانی بتوان شاسی سمپاش را به تراکتور متصل کرد.
در این سمپاش به واسطه ی گاردان، شافت هزار خاری پمپ به شفت تراکتور(پی تی او) نصب می شود تا دیگر نیازی به محرک جهت ایجاد گردش در پمپ نباشد.
عملیات سمپاشی معمولا به دلیل مبارزه با آفات باید در کمترین زمان ممکن صورت پذیرد. این امر به سبب وسعت زمین های زراعی و باغات نیاز به پر کردن مکرر مخزن سمپاش دارد که زمان زیادی را طلب می کند.
وجود قطعه ای به نام پرکن به همراه این مدل سمپاش 600 لیتری به کاربر کمک می کند تا با قرار دادن صافی پرکن در داخل حوضچه آب را با سرعت بیشتری در مخزن مکش کند. همچنین با همزن همراه این سمپاش می توان مخلوط سم و آب داخل مخزن را به خوبی ترکیب کرد تا باعث بهبود عملکرد سمپاشی شود.
عموما از این نوع سمپاش 600 لیتری پشت تراکتوری جهت سمپاشی مزارع و باغات استفاده می کنند که در هر بخش باید ادواتی روی سمپاش اضافه شود. برای سمپاشی مزارع از بال های هشت تا چهارده متری استفاده می شود که این بال ها به واسطه اتصال هایی که روی شاسی پیش بینی شده به سمپاش نصب می شود که با حرکت تراکتور دربین مزارع عمل سمپاشی به خوبی انجام می پذیرد.
 برای سمپاشی باغ ها می توان با نصب شیلنگ و لانس روی سمپاش 600 لیتری عملیات سمپاشی را تا شعاع 25 تا 30 متری سمپاش با فشار یکنواخت و پوشش عالی انجام داد.  

مشخصات فنی سمپاش 600 لیتری

مشخصات فنی سمپاش 400 لیتری
مدل سمپاش پشت تراکتوری
سازنده چین -ترک-ایتالیا
نوع موتور تراکتور
نوع شاسی پشت تراکتوری
سیستم موتور دیزل
توان موتور اسب7-4
میزان پاشش متر12
حداکثر میزان پاشش 50L/min
جنس مخزن پلی اتلین
نوع سوخت گازوئیل
ضرفیت مخزن لیتر600
اتصال به تراکتور اتصال سه نقطه
وزن 80kg
فشار سیستم 40BAR
تعداد خروجی 2
ابعاد 145cm-75cm-135cm
ایزار مه پاشی لانس -بوم
سایر مشخصات

پرسش و پاسخ سمپاش 600 لیتری


نظرات سمپاش 600 لیتری

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

برچسب ها: سمپاش بوم دار, سمپاش 600 لیتری, سمپاش پشت تراکتوری