. شرایط بازگشت کالا

شرایط بازگشت کالا

 شرایط بازگشت کالا

شرایط و ضوابط گارانتی بازگشت 7 روزه

 شرایط بازگشت محصول

 سایت فروشگاهی کاشت پلاس در راستای سیاست مشتری مداری و آسودگی خاطر شما عزیزان که برای خرید به این سایت اعتماد نموده اید، تمام شرایط و ضوابطی را فراهم کند تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار شما مشتری عزیز به دستتان برسد . با وجود این پیش بینی ها در رابطه با کاهش اشتباهات فردی و سازمانی در رابطه با ارسال سفارش بی عیب و نقض مشتریان محترم پس از خرید با مسائلی روبرو شوند که در چنین شرایطی خدماتی در چارچوب قوانین خدمات پس از فروش شامل شما مشتری عزیز می گردد.
  در این رابطه جهت کسب اطمینان شما مشتری گرامی، تمامی کالای ارسالی دارای گارانتی بازگشت تا 7 روز می باشند. هدف اصلی سایت فروشگاهی کاشت پلاس گارانتی سلامت فیزیکی ، اصالت کالا و منطبق با نیاز مشتری است در این رابطه تمام قطعات و کالاهایی که توسط فروشگاه کاشت پلاس ارسال می شود دارای گارانتی سلامت فیزیکی و اصالت می باشند.
 زمانی این کالا مورد نظر شامل شرایط گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی می شود که از لحاظ ظاهری و فیزیکی بررسی شده و مورد تائید می باشد.
 شرایط استفاده از گارانتی بازگشت هفت روزه


الف-وجود مشکل فنی

 وجود هرگونه ایراد فنی را باید ظرف مدت هفت روز از دریافت کالا به سایت فروشگاهی کاشت پلاس اطلاع داده شود .
 ایراد و مشکل فنی فوق نباید مربوط به استفاده نادرست و عدم رعایت ایمنی و موارد مندرج در راهنما بکارگیری کالا باشد .
در تمام زمان گارانتی هفت روزه باید کارتون یا بسته بندی کالا به خوبی نگداری شود تا در طمان ارسال سالم عودت داده شود .
در صورتی که بسته بندی محصول در اثر استفاده نادرست توسط مشتری مخدوش شود شامل گارانتی نمی باشد .


ب-مغایرت با سایت

 در صورت وجود هرگونه مغایرت کالای ارسالی با سایت باید حداکثر ظرف 24 ساعت به سایت فروشگاهی کاشت پلاس اطلاع داده شود در غیر این صورت امکان بازگشت امکان پذیر نمی باشد.
 تصاویر موجود در سایت جنبه نمایشی دارد و این گارانتی شامل ویژگی ها و مشخصات فنی محصول می باشد.
  اگر عدم مغایرت بدون بازکردن مرسوله قابل تشخیص باشد خریدار از بازکردن آن باید خودداری نماید و در صورت که مغایرت پس از باز کردن جعبه مشخص شود مشتری محترم باید تا پایان تعیین تکلیف کالا جعبه را به خوبی نگهداری نماید.


جانصراف از خرید

 در صورتی که خریدار محترم پس از تحویل کالا به هر دلیل از خرید منصرف شدن می توانند ظرف مدت هفت روز به سایت فروشگاه کاشت پلاس اطلاع داده تا هماهنگی لازم انجام شود . که در صورتی که موارد ذیل توجه شود فروشگاه کالای فوق را پس گرفته و مبلغ پرداختی عودت داده می شود.
 انصراف از خرید شامل قطعاتی می گردد که از پلمپ خود خارج نشده باشند.
 تمامی هدایای همراه با کالای ارسالی باید در صورت عودت کالا همراه با کالای فوق بازگردانده شود.
 هر گونه تغییرو مخدوش شدن کالا این گارانتی را از بین می برد.


د-آسیب در اثر حمل

  در صورت آسیب در اثر حمل نادرست به مدت 24 ساعت باید به سایت فروشگاهی کاشت پلاس اطلاع داده شود.
 در زمان تحویل کالا با مشاهده هر گونه آسیب یا خرابی از تحویل آن از مامور پست خودداری نمائید.
 


 شرایط باز گشت کالا

 در صورت وجود فرم بازگشت کالا همراه کالای ارسالی ان را کامل پر کرده و در غیر اینصورت با پشتیبانی تماس گرفته تا فرم بازگشت را برای شما ارسال کند چرا که پر کردن این فرم برای بازگشت کالا الزامی می باشد.
 کالای برگشتی را حتما با پست سفارشی ارسال کنید و رسید پستی آن را همراه کالا ارسال کنید . ارسال رسید الزامی می باشد.
 در صورت بازگردانندن کالا باید درون بسته بندی خود به همراه تمامی متعلقات همراهی و هدایای ارسالی باشد.
 از وارد کردن هرگونه خراش یا پارگی در بسته بندی کالا و نوشت هرگونه آدرس و ... روی آن خودداری نمائید.
 بسته بازگشتی باید شامل : کالای مورد نظر و لوازم همراهی سالم محصول ، هدایای ارسالی، فرم بازگشت درخواست بازگشت تکمیل شده و رسید پستی باشد.


 هزینه بازگشت کالا

 در صورتی که مشکل و ایراد فیزیکی و مغایرت کالا با اطلاعات سایت متوجه سایت فروشگاهی کاشت پلاس باشد تمامی هزینه های بازگردانده کالا بر عهده فروشگاه می باشد.
 اگر بازگرداندن کالا صرفا برای انصراف از خرید و یا عدم تائید بازگشت توسط کارشناسان سایت فروشگاهی کاشت پلاس باشد تمامی هزینه های رفت و برگشت محصول متوجه خریدار می باشد.
 هزینه پست و ارسال بازگشت را مشتری پرداخت می کند و در صورت تائید کارشناسان کاشت پلاس هزینه به صورت کامل به حساب مشتری واریز می شود.


 موارد تکمیلی

 حتما قبل ازهرگونه اقدام به ارسال باید با کارشناسان سایت فروشگاهی کاشت پلاس تماس حاصل کنید. تا هماهنگی لازم توسط کارشناسان انجام گردد . در صورت عدم اطلاع و ارسال کالای ارسالی شامل گارانتی بازگشت نمی‏ شود.
 در صورت بازگشت کالا حداکثرتا سه روز کاری بعد از دریافت کالا توسط فروشگاه بررسی می شود و تائید و رد گارانتی بازگشت به مشتری محترم اطلاع داده می شود.
 که در صورت تائید توسط کارشناسان فروشگاه کاشت پلاس می توانید تصمیم خود را در رابطه با بازگشت وجه یا کالای جایگزین را به اطلاع فروشگاه برسانید.
 در صورت ارسال در خواست باز گردانده وجه ظرف 48 ساعت وجه مذکور به حساب مشتری بازگردانده می شود.