. لانس چینی

لانس چینی

کد قطعه: 7003

  • نوع لانس ممعمولی
  • جنس استیل
  • جنس اتصالات برنجی
موارد بیشتر
  • تولیدکننده: چین
  • وضعیت : موجود
  • تعداد موجودی : 3
قیمت: 155,000 تومان

نقد و بررسی لانس چینی

لانس چینی
 یکی دیگر ازلانس های رایج درامورمختلف ازجمله شستشوی درختان وسمپاشی آن ها لانس چینی می باشد که در کنار عملکرد خوب دارای قیمت مناسب به نسبت دیگر لانس های موجود دربازارمی باشد .
 درکشاورزی یکی از امورمهم عملیات سمپاشی می باشد که برای این امر با توجه به نوع سمپاشی ، گیاه ، نوع پوشش گیاهی ، وسعت و نوع سم عملیات سمپاشی متفاوت می باشد که از جمله این روش ها می توان به موارد ذیل اشاره نمود .
1- سمپاشی با توربین که شامل سمپاش توربولاینر واتومایزر می شود
2 – سمپاشی با بال که می توان به مدل های دستی و هیدرولیکی طول بلند تقسیم بندی نمود
3 – سمپاشی با لانس (دست )
برای سمپاشی با لانس و تامین دبی مورد نیاز آن می توان ازموتور پمپ هایی با سوخت مایع (بنزینی ) که شامل سمپاش های فرغونی و زنبه ای می شود و سمپاش های پشت تراکتوری به صورت سوار شونده و کششی استفاده نمود . کشاورز با در دست داشتن لانس و حرکت بین محصول عملیات سم پاشی را انجام می دهد. برای انجام آن به پمپ ، شلنگ ، مخزن سم ( به صورت سوار روی شاسی و تراکتور و همین طور به صورت حمل با خود کشاورز) نیاز می باشد  .
لانس باید قابلیت تنظیم طول پاشش و میزان خروجی سم را دارا باشد ازجمله خصوصیات لانس می توان به  سمپاشی با پاشش یکنواخت، پاشیدن سم با برد زیاد ،مصرف بهینه سم و عدم نشتی در نقاط مختلف اشاره کرد.  
لانس فوق در کنار قیمت مناسب دارای کیفیت قابل قبولی می باشد این لانس سبک دارای میل رابط از جنس استیل ضد زنگ وتیجت استیل می باشد
ابعادی محصول دارای قطر 3.5 سانت متر و طول 52 سانتی متر می باشد.
برای تنظیم کردن میزان دبی ( حجم خروجی ) باید قسمت انتهایی را باید بچرخانیم و برای بهبود یک نواختی پاشش از این پیچ استفاده کنیم . برای اتصال شللنگ به لانس بهتر است از هرز گرد برنجی که به راحتی به قسمت ورودی لانس متصل می شود استفاده نمود تا در زمان پاشش باعث حرکت حرکت راحت تر لانس شود .


مشخصات فنی لانس چینی

مشخصات فنی لانس
نوع لانس ممعمولی
جنس استیل
جنس اتصالات برنجی
جنس نازل استیل
سیستم کارکرد پیچ و مهره
اتصالات 1/4m
فشارکاری 40bar
سایز نازل 2
طول پاشش 10m
پوشش خروجی ندارد
تنظیم پوشش ندارد
ابعاد 52cm*3.5cm*3.5cm
وزن 220g
سایر مشخصات
کشور سازنده چینی

پرسش و پاسخ لانس چینی


نظرات لانس چینی

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

برچسب ها: لانس,