. سمپاش اتومایزر

سمپاش اتومایزر

کد قطعه: 1016

  • وضعیت : موجود
  • تعداد موجودی : 1
تماس بگیرید

نقد و بررسی سمپاش اتومایزر

سمپاش اتومایزر یکی از محبوب ترین سمپاش های توربینی در ایران می باشد . این مدل سمپاش برای سمپاشی درختان در باغ های چند هکتاری می باشد که با توجه به افزایش حجم و سرعت در هوا در کنار پاشش نازل های خود باعث سمپاشی درختان به صورت بسیار مفید می شود که این امر باعث می شود که برگ ها به صورت زیر و روی کامل به سم آغشته شوند .

 سمپاش اتومایزر باغی برای محلول پاشی و سمپاشی انواع درختان باغات می باشد 

 سمپاش توربین باغی یا همان اتومایزر معمولا به صورت یک فن گرد دارای پروانه ای دوار در انتهای سمپاش نصب می گردد . این گونه فن دوران خود را از به واسطه یک گاردان از شافت انتهایی پمپ دریافت می نماینداین مدل فن برروی سمپاش های پشت تراکتوری شامل انواع سوارشونده و کششی قابل نصب می باشد که با توجه به لیتراژ مخزن دسته بندی می شوند .

 این مدل سمپاش بیشتر برای سمپاشی در باغ های دارای درختان در هم تنیده و سقف دار مورد استفاده قرار می گیرد .

 سمپاش توربینی فوق دارای  گیربکس افزاینده دور دارای دو سرعت مجزا می باشند که این گیربکس دوران 540 دور PTO تراکتور را به دوران 1880 و 2450 دور بر دقیقه تبدیل می نماید .

 سمپاش اتومایزر فوق دارای فن استیل دو پروانه ساخت ترکیه می باشد که قزر فن 900 میلیمتر می باشد که دارای پره های جداکننده هوا می باشد که از فواید این پرههای می توان به موارد ذیل اشاره نمود :

-افزایش باد دهی (دبی) فن سمپاش

 -کاهش مکش شاخ و برگ و خاک به داخل فن

-افزایش بازدهی فن و در نتیجه کاهش مصرف سوخت تراکتور

-کاهش سرو صدای فن 

در مجرای خروجی توربین , دارای دریچه های قابل تنظیم می باشد که با توجه نیاز تمرکز مسیر هوای خروجی می توان آن را تنظیم نمود .

نازل های این فن از نوع دوسر ضد چکه می باشد که داری بدنه ای برنجی که در مجرای خروجی نصب گردیده اند تعداد این نازل ها 16 عدد در مدل سایز 900 می باشند .

این سمپاش قابلیت نصب انواع پمپ های بروز ایتالیایی و ترک را دارد که با توجه به میزان مصرف آن پمپ های 121 کمت ایتالیا, 145 کمت و PPS100 برتولینی پیشنهاد می گردد 

شاسی سمپاش فوق از بهترین متریال با بالاترین دقت ساخته شده است که تمامی قطعات آن از تکنولوژی لیزر برای تولید استفاده گردیده است . 

رینگ و لاستیک های مصرفی از بهترین نوع آن ساخت کشور ترکیه می باشد که بر روی اکسل دارای قابلیت تنظیم دو حالته ارتفاع نصب گردیده است . این اکسل دارای قابلیت تنظیم عرض لاستیک ها هم می باشد

* فیلتراسیون توربین باغی فوق دارای یک فیلتر سوپاپ دار متناسب با حجم مخزن در ورودی پمپ و دو فیلتر شن گیر قبل از نازل های توربین می باشد که در کنار صافی داخل نازل ها از مسدود شدن نازل ها در اثر حرکت ذرات معلق در سیال جلوگیری می نمایند .

در سمپاش های اتومایز باغی به دلیل نیاز به قدرت بالای مانور پذیری سمپاش از مکانیزم اتصال دو نقطه در این شاسی استفاده شده است که در کنار این حسن می توان ارتفاع آن را با جک تراکتور تنظیم نمود و در زمان نصب سمپاش به تراکتور این جک ها می توانند کمک شایانی نمایند .

در انتهای شاسی دارای گارد مناسب جهت جلوگیری برخورد جسم خارجی به فن می باشد .

مخزن در این سمپاش از نوع سه تیکه 2000 لیتری می باشد که یکه مخزن داری 2000 لیتر جهت نگهداری محلول ، یک مخزن دارای مخزن 150 لیتری شستشوی سیستم و یک مخزن 5  لیتری جهت شستشوی دست می باشد .

سمپاش اتومایزر باغی فوق با توجه به مشخصات بالا ارائه می گردد در صورت نیاز به تغییر در هر بخش از آن می توانید با تماس با کارشناسان ما در میان گذارید .


پرسش و پاسخ سمپاش اتومایزر


نظرات سمپاش اتومایزر

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

برچسب ها: سمپاش