همزن موشکی مخزن 2000 لیتری

کد قطعه: 015

  • تولیدکننده: ترکیه
  • وضعیت : موجود
  • تعداد موجودی : 15
قیمت: 680,000 تومان

نقد و بررسی همزن موشکی مخزن 2000 لیتری

همزن مخزن سمپاش بخشی بسیار مهم در سمپاش ها می باشد که متاسفانه کمتر مورد توجه قرار میگیرد. همزن سمپاش به عنوان همزن مخزن سمپاش و یا همزن تانکر سمپاش نیز شناخته می شود. برای بهتر مخلوط شدن سم و آب درون مخزن، همچنین یکنواختی محلول سم درون مخزن و در طول سمپاشی استفاده از همزن درون مخزن سمپاش بسیار مهم می باشد و باعث کیفیت و بهبود فرایند سمپاشی  می شود. استفاده از همزن باعث یکنواختی سمپاشی نیز می شود؛ یعنی تمامی محصولات به مقدار مساوی و بسیار نزدیک به هم سمپاشی می شوند و به برخی کمتر و یا بیشتر سمپاشی نمی شوند.

همزن های سمپاش به دو دسته ی هیدرولیکی و مکانیکی تقسیم می شوند. همزن های هیدرولیکی مانند نازل با پاشیدن آب با فشار و به مقدار نیاز باعث همزدن و بهم خوردن محلول سم می شود. همزن های هیدرولیکی معمولا در کف و یا نیمه ی پایینی مخزن نصب می شوند.

همزن های مکانیکی مکانیزمی شبیه همزن های معمول (مثلا همزن آشپز خانه) داشته و به صورت پروانه ای بوده و با چرخشش باعث همزدن و مخلوط کردن محلول سم می شود.

همزن سمپاش پشت تراکتوری: همزن سمپاش بستگی به ظرفیت مخزن سمپاش های پشت تراکتوری داشته و بر روی انواع آن ها از جمله سمپاش های بوم دار (بالدار)، سمپاش های اتومایزر باغی و توربولاینر زراعی نصب می شوند. همانطور که گفته شد ابعاد همزن بستگی به اندازه و ابعاد مخزن سمپاش دارد. همزن های سمپاش بسته به ظرفیت مخزن ها به سه دسته ی همزن تا 200 لیتر، همزن تا ظرفیت 1000 لیتر و همزن برای مخزن سمپاش با ظرفیت بیش از 1000 لیتر می باشد.

کاشت پلاس ارائه دهنده ی قطعات سمپاش های پشت تراکتوری و لوازم یدکی انواع پمپ های سمپاش می باشد. برای اطلاع از قیمت ها و نحوه ی سفارش با ما در تماس باشید.

پرسش و پاسخ همزن موشکی مخزن 2000 لیتری


نظرات همزن موشکی مخزن 2000 لیتری

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

برچسب ها: همزن سمپاش, همزن تانکر سمپاش