نازل توربینی

کد قطعه: جانبی

  • نوع توربینی
  • جنس بدنه برنجی
  • جنس اتصالات برنجی
موارد بیشتر
  • تولیدکننده: ایتالیا
  • وضعیت : موجود
  • تعداد موجودی : 5
قیمت: 415,000 تومان

نقد و بررسی نازل توربینی

  نازل توربین
  نازل توربین معمولا در توربین های اتومایزر (باغی ) و توربین های توربولاینر (زراعی ) استفاده می شود که از مهمترین بخش های این مدل سمپاش ها به شمار می رود. نازل های توربین به واسطه مهم بودن نقش در این مدل سمپاش ها دارای تنظیمات و خروجی های متفاوتی می باشند. که معمولا دارای دو سر با طول پاشش های متفاوت می باشند. نازل توربین در سه مدل دوسر یکسان با تیجت متفاوت، سر های کوتاه و بلند و تک سر در بازار موجود می باشد که بسته به نوع سمپاش انتخاب و نصب می شوند.
 نازل توربین معمولا دارای سه زاویه پاشش می باشند که به واسطه حرکت سرنازل به سمت بالا و پایین با زاویه 10 درجه نسبت به هم ثابت می شوند و عملیات پاشش را انجام می دهند.
 نازل توربین دارای تیجت سرامیکی می باشد که این مدل تیجت به دلیل کم بودن ضریب اصطکاکی و مقاومت بالا در برابر سایش می تواند طول عمر بالایی به نسبت تیجت های دیگر داشته باشد.
 نازل توربین دارای بدنه ای برنجی می باشد که این متریال در برابر رطوبت و مواد محلول در آب سم بسیار مقاوم می باشد. نازل توربین فوق از مدل نازل های توربین با سر های کوتاه و بلند می باشد که سمت خروجی کوتاه با تیجت سرامیکی با سایز 1.5 و گرد پاش فلزی می باشد و خروجی دیگر با طول بیشتر که دارای تیجت سرامیکی 1.2  و مکانیزم برنجی گرد پاش می باشد که این دو خروجی در طول پاشش و میزان دبی خروجی متفاوت می باشند. خروجی کوتاه با هفت متر پاشش و خروجی بلند با دوازده متر در دسترس می باشند که به دلیل مصرف بهینه و کار آمد مواد در سمپاشی باید به میزان دبی خروجی ( حجم خروجی ) هر طرف نازل به نسبت کار توجه نمود. نازل توربین ایتالیایی فوق دارای سوپاپ ضد چکه می باشد تا در زمان کلاچ کردن شیر سم از نازل هیچ گونه نشتی نداشته باشیم.
قسمت ورودی نازل دارای رزوه ¼ اینچ برای نصب شلنگ و یا پایه نازل مخصوص خود می باشد.
 نازل توربین ایتالیایی با فشار 10 بار در تیجت سرامیکی 1.2 خود میزان  2.5 لیتر بر دقیقه دبی خروجی دارد و با فشار 30 بار به میزان 4.35 لیتر بر دقیقه و در سمت دیگر هم با فشار 10 بار و تیجت 1.5 خود میزان 4 لیتر بر دقیقه و با فشار 30 بار 6.9 لیتر بر دقیقه دبی خروجی دارد.

مشخصات فنی نازل توربینی

مشخصات فنی نازل کامل
نوع توربینی
جنس بدنه برنجی
جنس اتصالات برنجی
سایز اتصالات 1/4-3/8
جنس تیجت سرامیکی
سوپاپ دارد
فشارکاری 40bar
طول پاشش مفید 12m
پوشش خروجی 2
تنظیم پوشش 1.2-1.5
ابعاد 10cm*8cm*3.5cm
وزن 450g
سایرمشخصات

پرسش و پاسخ نازل توربینی


نظرات نازل توربینی

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

برچسب ها: نازل, سمپاش, توربینی