. گژین پین پمپ 530

گژین پین پمپ 530

کد قطعه: 3032

  • سازنده ایران
  • جنس بدنه فولاد
  • ابعاد
موارد بیشتر
  • تولیدکننده: ایران
  • وضعیت : موجود
  • تعداد موجودی : 50
قیمت: 13,000 تومان

نقد و بررسی گژین پین پمپ 530

گژین پین پمپ 530

 گژین پین پمپ 530 برتولینی ایتالیا دارای ساختار ساده ای می باشد ولی در عین حال وظیفه مهمی را در پمپ ایفا می کند و به واسطه قرار گرفتن آن در کنار سایر قطعات مکانیزم پمپ را تکمیل می کند.
 پمپ 530 ایتالیا نیروی گشتاور خود را توسط PTO تراکتور بدست می آورد که راننده تراکتور با در گیر کردن کلاچ PTO تراکتور PTO آن شروع به حرکت می کند و توسط گاردان باعث حرکت و به گردش در آمدن میلنگ پمپ می شود.
 حال با چرخش میلنگ به واسطه خارج مرکز بودن بخش میانی آن، که شاتون دقیقا روی این قسمت مونتاژ می شود باعث حرکت خطی شاتون داخل سیلندر و انتقال نیرو به شاتون می شود.
  شاتون به واسطه حلقه نگه دارنده به میلنگ ثابت شده است و از طرف دیگر هم به واسطه گژین پین به پیستون، البته باید اشاره شود که پیستون دارای سوراخ می باشد که سر شاتون میان این دو قرار می گیرد و به واسطه گژین پین به هم ثابت می شود.
 وظیفه گژین پین پمپ 530 در پمپ اتصال پیستون به شاتون پمپ به واسطه سوراخ های موجود روی بدنه این دو می باشد و توسط خار چشمی گژین گین روی پیستون ثابت می شود.
 گژین پین پمپ 530 دارای جنس فولادی با شکل استوانه می باشد و این قطعه در معرض استحکاک می باشد به همین خاطر باید به نوع روغن پمپ و زمان تعویض آن توجه شود چراکه در صورت استحکاک وایجاد لقی در قسمت اتصال گژین پین پمپ با شاتون باعث ایجاد سر و صدا در پمپ می شود و در صورت عدم توجه باعث خسارات بیشتر در پمپ خواهد شد.
  گژین پین فوق از جمله قطعات یدکی پمپ 530 می باشد که در داخل کشور ساخته می شود و می توان از آن به واسطه قیمت مناسب تر به نسبت نمونه اصلی از آن استفاده نمود. 

مشخصات فنی گژین پین پمپ 530

مشخصات فنی بدنه شیرفشار شکن
سازنده ایران
جنس بدنه فولاد
ابعاد
وزن 66G
سایر مشخصات

پرسش و پاسخ گژین پین پمپ 530


نظرات گژین پین پمپ 530

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

برچسب ها: گژین پین, یدکی پمپ, یدکی, قطعات یدکی, پمپ 530