ترکیه

مقایسه کالا (0)


ناموجود
ناموجود

بست فلزی شلنگ

بست فلزی شلنگ بست فلزی شلنگ یکی از پر کاربرترین قطعاتی می باشد که در رابطه با اتصالات شلنگی مورد استفاده قرار می گیرد که کارانتقال سیالی همچون ..

4,600 تومان

ناموجود
ناموجود

تفلن مایع

تفلن مایع تفلن مایع یا چسب تفلن یکی از بهترین جایگزین های نوار تفلن برای آبندی اتصالات می باشد که در کنار بالا بردن سرعت کار سطح تمیزی را به شما..

58,000 تومان

ناموجود
ناموجود

صافی پرکن سمپاش

صافی پرکن  صافی پرکن یکی از قطعات مورد استفاده در رابطه با مکش آب به داخل مخزن سمپاش می باشد که در زمان مکش از ورود هر گونه ذرات اضافی به داخل ..

55,000 تومان

ناموجود
ناموجود

فیلتر 160 لیتری

 فیلتر 160  لیتریهر سیستمی که با مایعات کار می کند نیاز به سیستم فیلتراسیون دارد که در سمپاش از فیلتر 160 لیتری برای جلوگیری از ورود ریزدان..

0 تومان

ناموجود
ناموجود

فیلتر 180لیتری

 فیلتر 180  لیتری ترکفیلتر 180 لیتری سمپاش یکی از مهمترین بخش های یک سمپاش به شمار می رود . سمپاشی مزارع و باغ ها نیاز به آب جهت تهیه محلول..

0 تومان

ناموجود
ناموجود

فیلتر سمپاش 120 ترک

 فیلتر سمپاش   فیلتر سمپاش را د در راستای استفاده از مایعات مخصوصا آب  در مصارف آبیاری و سمپاشی محصول با توجه  به نوع ..

250,000 تومان

80,000 تومان

ناموجود

4,800 تومان

ناموجود

3,700 تومان

ناموجود
ناموجود

نازل انتهایی بوم

نازل انتهایی نازل انتهایی بوم به نازلی تلقی می شود که با نصب آن در انتهای آخرین قسمت  بوم باعث افزایش پوشش دهی بوم می شود . در سمپاشی..

59,000 تومان

ناموجود
ناموجود

نازل بوم ترک

نازل بوم ترک نازل بوم ترک یکی از رایج ترین مدل های نازل در سمپاش های بالدار می باشد نازل بوم ترک به واسطه طراحی خاص خود این قابلیت را دارد که ج..

0 تومان

ناموجود
ناموجود

نازل کامل بوم

نازل بوم  نازل بوم یکی از مهمترین قطعات در سمپاش می باشد که این بخش از سمپاش کار پودر کردن سم را بر عهده دارد این بخش به واسطه هندسه مجرای خروج..

15,000 تومان

ناموجود
ناموجود

نازل گردپاش

  نازل گردپاش فلزی نازل گردپاش فلزی یا سر نازل یکی از کوچکترین اجزای نازل به شمار می رود که شکل و نوع جنس به کار رفته در آنها و همین طور ن..

2,200 تومان

ناموجود
ناموجود

پرکن روی مخزن ترک

پرکن مخزن سمپاش ترک در زمان سمپاشی زمان بسیار حائز اهمیت می باشد پس پرکن مخزن سمپاش یکی از قطعات حیاتی در سمپاش  به شمار می رود دراین رابط..

200,000 تومان

نمايش 1 تا 14 از 14 (1 صفحه)