. شلنگ پرس شده
  • فقط کالاهای موجود
  جستجوی پیشرفته
 • مقایسه ( مورد)

  150,000 تومان

  <p><br></p>

  شلنگ 4متری پرس شده

  شیلنگ بوم  یکی از اجزای مهم در سمپاش های بوم دار(بالدار9) می باشد که امکان خرید آنلاین آن در سایت فروشگاه کاشت پلاس فراهم شده است.شیلنگ های بوم ب..

  <p><br></p>

  150,000 تومان

  0 تومان

  <p><br></p>

  شلنگ پرس شده

  در سایزهای مختلف جهت اتصال مورد نیاز در سمپاش های پشت تراکتوری . موتوری ، این قطعه باتوجه به نوع سفارش و مونتاژ ارسال میشود...

  <p><br></p>

  0 تومان

  ناموجود

  <p><br></p>

  ناموجود

  شلنگ پرس شده 1/4

   شلنگ پرس شده شلنگ فشار قوی پرس شده یکی از قطعات پر استفاده در ماشین آلات می باشد که برای حرکت و ایجاد نیرو از نیروی هیدرولیک استفاده می ن..

  <p><br></p>

  0 تومان

  ناموجود

  <p><br></p>

  ناموجود

  شلنگ پرس شده یک سرخم 1/4

  شلنگ پرس شده شلنگ پرس شده یک سر خم یکی از قطعات پر استفاده در ماشین آلات می باشد که برای حرکت و ایجاد نیرو از نیروی هیدرولیک استفاده می نمایند ..

  <p><br></p>

  75,000 تومان

  نمايش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)

  شلنگ پرس شده
   در ماشین آلات مختلف از جمله ادوات کشاورزی شلنگ هایی به کار برده می شوند که دارای فشار کاری بالایی می باشند برای جلوگیری از نشتی در اتصالات این گونه شلنگ ها از شلنگ پرس شده استفاده می نمایند.
  از انواع شلنگ پرس شده می توان شلنگ های فشار قوی هیدرولیک که تا 250 بار فشار تحمل می کنند و همین طور شلنگ های مربوط به شلنگ های سمپاش که نهایت با 10 بار فشار کار می کنند نام برد.
  شلنگ های هیدرولیک عموما به واسطه تحمل فشار بالا دارای لایه های سیم دار می باشد. و برای پرس کردن سر شلنگی هیدرولیک باید بعد از سایز نمودن طول شلنگ ، دنباله سر شلنگی را داخل شلنگ قرار داده و بوش فشار قوی را روی آن با نیروی پرس فشرده می سازیم. البته باید توجه شود که در صورت استفاده از سر شلنگی زانویی با جهت مناسب پرس شود.
   شلنگ های مورد نیاز سمپاش هم همانند شلنگ هیدرولیک دارای مهره دنباله و بوش می باشد که با نیروی پرس باید مهره دنباله را به شلنگ نصب نمود.
   شلنگ پرس شده هیدرولیک از بهترین شلنگ های هیدرولیک چینی و اروپایی تهیه شده و شما می توانید در قسمت محصول آن ها را انتخاب نمایید.
   شلنگ های پرس شده در سایز های پر مصرف موجود می باشد که در قسمت محصولبا مشاهده سایز های موجود می توانید آن ها را انتخاب نمایید.
   در ادامه شلنگ های مورد نیاز سمپاشی پر مصرف هم از جنس شلنگ های چین و کره ای تهیه شده و همین طور با توجه به مصارف مختلف سمپاش در سایز های خاص تهیه و ارائه می گردد.
   سایز مهره دنباله در شلنگ سمپاش به واسطه عمومیت سایز ½  اینچ این شلنگ ها با این سایز مهره دنباله آماده شده است.