چین

مقایسه کالا (0)


ناموجود
ناموجود

توری سوپاپدار نازل

 توری سوپاپدار نازل در سمپاش های مدرن برای جلوگیری از خروج سم بعد از قطع پاشش آن ، از توری های سوپاپدار نازل استفاده می نمایند که این امر..

5,500 تومان

ناموجود
ناموجود

درجه شیر فشارشکن

درجه شیر فشارشکن درجه شیر فشارشکن یا گیج فشارسنج همان صفحه عقربه داری می باشد که برای نمایش میزان فشار در سیستم بر روی شیر فشارشکن نصب شده است ..

130,000 تومان

ناموجود

ست اورینگ پمپ 530 ایتالیا

 ست اورینگ پمپ 530 ایتالیا ست اورینگ پمپ 530 ایتالیا به این معنی می باشد که در این پمپ به واسطه آبندی بخش های مختلف از سایز های متفاوت اور..

17,000 تومان

ناموجود
ناموجود

شلنگ پرس شده 1/4

 شلنگ پرس شده شلنگ فشار قوی پرس شده یکی از قطعات پر استفاده در ماشین آلات می باشد که برای حرکت و ایجاد نیرو از نیروی هیدرولیک استفاده می ن..

51,000 تومان

ناموجود
ناموجود

شلنگ پرس شده یک سرخم 1/4

شلنگ پرس شده شلنگ پرس شده یک سر خم یکی از قطعات پر استفاده در ماشین آلات می باشد که برای حرکت و ایجاد نیرو از نیروی هیدرولیک استفاده می نمایند ..

57,000 تومان

ناموجود
ناموجود

لانس طرح ترک ابی

لانس طرح ترک آبییکی از مرغوب ترین و کارآمد نرین لانس های موجود در بازار جهت سمپاشی گیاهان لانس طرح ترک می باشد که در مدل های مختلف در بازار موجود می ..

160,000 تومان

ناموجود
ناموجود

لانس طرح ترک قرمز

 لانس طرح ترک قرمزسمپاشی یکی از مهمترین امور جهت تولید محصول مرغوب  و نگه داری از درختان می باشد که روش های گوناگونی برای سم پاشی باغ ها و ..

110,000 تومان

ناموجود
ناموجود

لانس مسلسلی

لانس مسلسلی لانس مسلسلی یکی از لانس های با کیفیت و کارآمد در بازار قطعات کشاورزی می باشد که به وسیله آن کار سمپاشی بهراحتی آنجام می شود . ف..

0 تومان

ناموجود
ناموجود

لانس چینی

لانس چینی  یکی دیگر از لانس های رایج در امور مختلف از جمله شستشوی درختان و سمپاشی آن ها لانس چینی می باشد که در کنار عملکرد خوب دارای قیمت مناس..

51,000 تومان

ناموجود
ناموجود

موتور روبین چین

موتور روبین چین  موتور روبین چین از آن دسته موتور های بنزینی در بازار می باشد که در عین قیمت پایین دارای کیفیتی قابل قبول به نسبت هزینه پرداختی ..

0 تومان

ناموجود
ناموجود

موتور هندا GX160

 موتور هندا GX160 چین موتور هندا GX160 چین نمونه چینی موتورهندا ژاپن می باشد که در بازار امروز موتور های متعددی از کشور های مختلف وجود دا..

0 تومان

ناموجود
ناموجود

پمپ 30 بار چینی

 پمپ 30 بار چینی  پمپ 30 بار چینی یکی از پمپ های موجود در بازار ایران می باشد که با توجه به مکانیزمی که دارد به پمپ های پیستونی هم معر..

0 تومان

ناموجود
ناموجود

پمپ 45 بار چین

پمپ 45 بار چینی  پمپ 45 بار چینی به واسطه عملکرد و خروجی هایی از جمله میزان فشار خروجی و دبی خود به یکی از پر مصرف ترین پمپ های پیستونی تبد..

0 تومان

ناموجود
ناموجود

پمپ سمپاش 120

 پمپ 120 سمپاش پمپ 120 سمپاش از جمله پمپ های پیستونی استفاده شده در سمپاش های پشت تراکتوری می باشد . این پمپ به واسطه دارا بودن شافت ورودی..

0 تومان

نمايش 1 تا 14 از 14 (1 صفحه)