. نازل انتهایی

نازل انتهایی ترک

کد قطعه: 8092

  • تولیدکننده: ترکیه
  • وضعیت : موجود
  • تعداد موجودی : 6
قیمت: 141,000 تومان

نقد و بررسی نازل انتهایی ترک

نازل انتهایی

 نازل انتهایی بوم به نازلی تلقی می شود که با نصب آن در انتهای آخرین قسمت  بوم باعث افزایش پوشش دهی بوم می شود.
 در سمپاشی با سمپاش های بالدار به دلیل حرکت تراکتور به داخل زمین و حرکت در بین محصول جهت سمپاشی باعث خساراتی به زمین و محصول می شود که کشاورزان می کوشند تا سمپاش هایی با بیشترین پوشش دهی را تهیه کنند تا تعداد دفعات ورود تراکتور را به داخل زمین کم کنند تا محصول بیشتری را برداشت کنند.
 در این راستا شرکت های طراح و سازنده سمپاش های بالدار می کوشند تا بیشترین پوشش دهی را با افزایش طول بالها به مشتریان ارائه کنند. که این امر باعث افزایش وزن و بالا رفتن هزینه و قیمت تمام شده محصول می شود از رو با اضافه کردن نازل انتهایی با طول پاشش تا 3 متر به انتهای هر طرف از بوم باعث افزایش پوشش دهی بدون اضافه کردن شاخک می شوند.
 نازل انتهایی در مدل های مختلفی ساخته می شود که از کارآمد ترین آنها نازل انتهایی فوق می باشد که به واسطه دارا بودن دو خروجی که به صورت زاویه دار نسبت به هم طراحی شده اند باعث می شوند که از ابتدایی ترین محل تمام شدن شاخک تا پایان برد نازل بهترین پوشش دهی را داشته باشد.
 پاشش در هر خروجی به این صورت می باشد که خروجی زاویه دار دارای نازل استیل به همراه پولکی گرد پاش می باشد که برای پاشش تا یک متری خروجی خود می باشد و خروجی بلند تر دارای مهره تنظیم پاشش می باشد که با چرخاندن سره مجموعه باعث تغییر در نوع پاشش از گردپاش به تیز پاش می شود.
نازل انتهایی فوق با بدنه ای از جنس پلی اتیلن دارای رزوه ½ جهت نصب مستقیم به انتهای لوله انتقال سم بوم می باشد. سری هر خروجی قابلیت تعویض و تمیز کردن تیجت ها را دارد.

پرسش و پاسخ نازل انتهایی ترک


نظرات نازل انتهایی ترک

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

برچسب ها: نازل_انتهایی