. نازل انتهایی بوم

نازل انتهایی بوم

کد قطعه: 5012

  • نوع بوم
  • جنس بدنه پلی اتین
  • جنس اتصالات پلی اتلین
موارد بیشتر
  • تولیدکننده: ایران
  • وضعیت : موجود
  • تعداد موجودی : 100
تماس بگیرید

نقد و بررسی نازل انتهایی بوم

نازل انتهایی

 نازل انتهایی بوم به نازلی تلقی می شود که با نصب آن در انتهای آخرین قسمت  بوم باعث افزایش پوشش دهی بوم می شود.
 در سمپاشی با سمپاش های بالدار به دلیل حرکت تراکتور به داخل زمین و حرکت در بین محصول جهت سمپاشی باعث خساراتی به زمین و محصول می شود که کشاورزان می کوشند تا سمپاش هایی با بیشترین پوشش دهی را تهیه کنند تا تعداد دفعات ورود تراکتور را به داخل زمین کم کنند تا محصول بیشتری را برداشت کنند.
 در این راستا شرکت های طراح و سازنده سمپاش های بالدار می کوشند تا بیشترین پوشش دهی را با افزایش طول بالها به مشتریان ارائه کنند. که این امر باعث افزایش وزن و بالا رفتن هزینه و قیمت تمام شده محصول می شود از رو با اضافه کردن نازل انتهایی با طول پاشش تا 3 متر به انتهای هر طرف از بوم باعث افزایش پوشش دهی بدون اضافه کردن شاخک می شوند.
 نازل انتهایی در مدل های مختلفی ساخته می شود که از کارآمد ترین آنها نازل انتهایی فوق می باشد که به واسطه دارا بودن دو خروجی که به صورت زاویه دار نسبت به هم طراحی شده اند باعث می شوند که از ابتدایی ترین محل تمام شدن شاخک تا پایان برد نازل بهترین پوشش دهی را داشته باشد.
 پاشش در هر خروجی به این صورت می باشد که خروجی زاویه دار دارای نازل استیل به همراه پولکی گرد پاش می باشد که برای پاشش تا یک متری خروجی خود می باشد و خروجی بلند تر دارای مهره تنظیم پاشش می باشد که با چرخاندن سره مجموعه باعث تغییر در نوع پاشش از گردپاش به تیز پاش می شود.
نازل انتهایی فوق با بدنه ای از جنس پلی اتیلن دارای رزوه ½ جهت نصب مستقیم به انتهای لوله انتقال سم بوم می باشد. سری هر خروجی قابلیت تعویض و تمیز کردن تیجت ها را دارد.

مشخصات فنی نازل انتهایی بوم

مشخصات فنی نازل کامل
نوع بوم
جنس بدنه پلی اتین
جنس اتصالات پلی اتلین
سایز اتصالات 1/2
جنس تیجت استیل
سوپاپ ندارد
فشارکاری 20bar
طول پاشش مفید 5m
پوشش خروجی 2
تنظیم پوشش 1.2
ابعاد 15cm*7.5cm*3cm
وزن 85g
سایرمشخصات

پرسش و پاسخ نازل انتهایی بوم


نظرات نازل انتهایی بوم

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

برچسب ها: نازل, سمپاش, نازل انتهایی بوم