. لانس مسلسلی

لانس مسلسلی

کد قطعه: 7004

  • نوع لانس تفنگی
  • جنس استیل
  • جنس اتصالات برنجی
موارد بیشتر
  • تولیدکننده: چین
  • وضعیت : موجود
  • تعداد موجودی : 1
قیمت: 920,000 تومان

نقد و بررسی لانس مسلسلی

لانس مسلسلی
 لانس مسلسلی یکی ازلانس های با کیفیت و کارآمد در بازار قطعات کشاورزی می باشد که به وسیله آن کار سمپاشی بهراحتی آنجام می شود .

 فرآیند سمپاشی در کشاورزی یکی از مهمترین مراحل تولید محصول با کیفیت به شمار می آید فرآیند سم پاشی در فصول مختلف و با توجه به نوع محصول ، آفات وشرایط زمین متفاوت می باشد که تقریبا کشاورزی به مزرارع ، باغ ها و گلخانه ها تقسیم می شود که در هر کدام از آن ها روش خاص خود را طلب می کند . زمان سمپاشی را می توان به زمان قبل از کاشت ، زمان رویش ونگهداری درطول زمان رشد ونمو محصول تقسیم بندی کرد که برای همین منظور روش های مختلفی در جهت سمپاشی با ادوات و ابزار های مختلف انجام می پذیرد این ابزار ها شامل سمپاش های بال دار، انواع سمپاش های توربین دارو سمپاشی با لانس ( دستی ) می شود.
از لانس در مزارع غیر قابل دست رس با ابزار هایی فوق ، سمپاشی موردی محصول  و باغ ها در مقیاس کوچک استفاده نمود که برای این کار می توان از سم پاش ها با موتور بنزینی که  شامل سمپاش های فرغونی و زنبه ای و در صورت وسیع بودن مساحت زمین از سم پاش های پشت تراکتوری به صورت سوار شونده و کششی استفاده نمود که فرد با دردست داشتن لانس و حرکت بین محصولات عملیات سم پاشی را انجام می دهد.
لانس با کیفیت باید دارای خصوصیات فوق باشد .
الف- شیر های قابل تنظیم جهت میزان پاشش
ب – خروجی سم به صورت یکنواخت
ج – طول مفید پاشش سم
د – بهینه بودن مصرف
این مدل لانس در کنار تمامی مزایای بالا با طراحی منحصر به فرد خود دارای بدنه با ترکیب جنس برنجی و استیل می باشد که قسمت های برنجی شامل قطعات اتصال دهنده و خروجی لانس تعبیه شده و دارای میل رابط با جنس استیل که در کنار زیبایی باعث بالارفتن کیفیت محصول گردیده .
لانس فوق دارای مکانیزم مسلسل می باشد که شامل دو عدد شیر کنترل جریان وفشارمی باشد در انتهای آن دسته پلاستیکی و اهرم تنظیم کننده که شبیه ماشه تفنگ طراحی شده و در قسمت وسط اهرمی وجود دارد که با حرکت دادن آن به سمت جلو وعقب باعث تغییردرپاشش می شود بگونه ای که در صورت حرکت دادن آهرم به سمت جلو محلول پودر می شود ودرصورت حرکت دادن اهرم به سمت عقب باعث تیز پاشی محلول می شود .

لانس فوق دارای سه عدد تیجت سرامیکی با محفظه خروجی 1.5 می باشد
این لانس با ابعاد 18 در7 سانتی متر با طول حدود 58 سانتی متر با زیبایی خاصی تولید گردیده است
 برای اتصال شلنگ سم به لانس باید به واسطه مغزی برنجی با سایز 2/1 اینچ که در قسمت پایین دسته لانس تعبیه شده استفاده نمود 

مشخصات فنی لانس مسلسلی

مشخصات فنی لانس
نوع لانس تفنگی
جنس استیل
جنس اتصالات برنجی
جنس نازل استیل
سیستم کارکرد ماشه-دسته تنظیم نوع پاشش
اتصالات 1/2n
فشارکاری 60bar
سایز نازل 2
طول پاشش 13m
پوشش خروجی پلاستیکی
تنظیم پوشش ندارد
ابعاد 58cm*18cm*7cm
وزن 1700g
سایر مشخصات
کشور سازنده چین

پرسش و پاسخ لانس مسلسلی


نظرات لانس مسلسلی

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

برچسب ها: لانس, لانس مسلسلی, سمپاش