. لاستیک دیافراگم پمپ 530

لاستیک دیافراگم پمپ 530

کد قطعه: 3033

  • سازنده ایران
  • جنس بدنه لاستیک
  • ابعاد ø9.5*1cm
موارد بیشتر
  • تولیدکننده: ایران
  • وضعیت : موجود
  • تعداد موجودی : 100
قیمت: 130,000 تومان

نقد و بررسی لاستیک دیافراگم پمپ 530

 لاستیک دیافراگم پمپ 530 ایرانی

 لاستیک دیافراگم پمپ 530 در پمپ در کنار تمام قطعات که هر کدام با توجه به عملکرد خود به عملکرد مفید پمپ کمک می کنند از اهمیت بسیار بالایی بر خوردار می باشد و همیشه در معرض آسیب می باشد. که این آسیب به دلیل فشار زیاد و یا عملکرد نادرست قطعات دیگر می تواند به وجود آید . که در صورت ایجاد هر گونه پارگی در این لاستیک پمپ در عملکرد خود دچار مشکل می شود.
 لاستیک دیافراگم پمپ 530 به واسطه کار در فشار بالا و مجاورت با سیال های شیمیایی که دارد از جنس لاستیک نئوپر در ساخت آن استفاده می شود.
 لاستیک دیافراگم پمپ 530 به دلیل نوع عملکرد خود در بالای سیلندر پمپ قرار نصب می شود و در کنار آبندی سیلندر با سرسیلندر از قسمت مرکزی خود به واسطه پیچ و قطعه پلیمری نگهدارنده به سطح بالایی پیستون بسته می شود.
 این امر باعث می شود با حرکت رفت وبرگشتی پیستون لاستیک دیافراگم پمپ را همراه خود حرکت دهد و باعث مکش و کمپرس سیال بالای لاستیک می شود.
  برای بالا بردن عمر لاستیک دیافراگم پمپ باید توجه نمود که پمپ در معرض شوک قرار نگیرد به گونه ای که در زمان شروع به کار باید فشار را توسط شیر فشار شکن در پایین ترین حد قرار داد و بعد از کلاچ کردن شیر فشارشکن آرام فشار سیستم را بالا برد.
  یکی از نشانه های پارگی لاستیک دیافراگم پمپ چرب شدن سیال خروجی پمپ و یا حل شدن آب در روغن پمپ می باشد، لاستیک دیافراگم پمپ در موقعیتی وجود دارد که قسمت زیرین آن دارای سیال روغن و در قسمت بالایی خود در مجاورت محلول آب وسم می باشد که در صورت هر گونه پارگی مسیر این دو سیال به هم باز می شود. که در صورت کار کردن با این شرایط به دلیل فاسد شدن روغن پمپ باعث افزایش استحکاک و ایجاد خرابی بیشتر در سیستم می شود.
 لاستیک دیافراگم پمپ 530 در بازار لوازم یدکی پمپ دارای چهار مدل با قیمت های متفاوت می باشد که از جمله آنها جنس ایتالیایی، تایوانی، ترک و ایرانی که به ترتیب دارای کیفیت بهتری نسبت به هم می باشد که این امر باعث اختلاف قیمت متفاوت در آن ها گردیده است.

مشخصات فنی لاستیک دیافراگم پمپ 530

مشخصات فنی بدنه شیرفشار شکن
سازنده ایران
جنس بدنه لاستیک
ابعاد ø9.5*1cm
وزن 50G
سایر مشخصات کد 23.00.11.31

پرسش و پاسخ لاستیک دیافراگم پمپ 530


نظرات لاستیک دیافراگم پمپ 530

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

برچسب ها: لاستیک دیافراگم, یدکی پمپ, یدکی, قطعات یدکی, پمپ 530