گاردان سمپاش روکش دار 70سانتی

کد قطعه: 011

  • وضعیت : موجود
  • تعداد موجودی : 9
قیمت: 350,000 تومان

نقد و بررسی گاردان سمپاش روکش دار 70سانتی

گاردان سمپاش 

گاردان چیست؟

گاردان (کاردان) یک وسیله ای انتقال قدرت و توان بین دو نقطه می باشد که از هم فاصله داشته و همچنین در مواردی هم راستا هم نیستند. گاردان ها از دو بخش کلی لوله و چهار شاخ (یا همان قفلک های سر) تشکیل شده اند. گاردان دارای دو لوله ی درون هم قرار گرفته به صورت کشویی می باشد که به انتهای هر یک از آن لوله ها یک چهار شاخ متصل می باشد. ابعاد لوله ها از نظر طول، قطر و ضخامت متناسب با توان انتقالی متفاوت می باشد. همچنین شکل مقطع گاردان ها نیز متفاوت و مختلف می باشد.

انواع گاردان

گاردان ها انواع مختلفی بر حسب کاربردها و شکل هایشان دارند. یکی از انواع پر کاربرد گاردان ها، گاردان های معروف به کشاورزی یا گاردان سمپاش است. این گاردان ها مخصوص سمپاش های تراکتوری و یا به طور کلی ادوات کشاورزی می باشد که برای اتصال به خروجی تراکتور مناسب هستند.

گاردان سمپاش روکش دار 70 سانتی، مخصوص سمپاش های بوم دار می باشد که شفت خروجی تراکتور را به پمپ سمپاش متصل کرده و باعث حرکت و کارکرد پمپ می شود. طول این گاردان ها متغیر بوده و تا 20 سانتی متر قابل افزایش می باشد. البته طول درگیری لوله های گاردان باید به یک اندازه ی حداقی باشد در غیر این صورت عمر گاردان کاهش پیدا کرده و بسیار سریع تر خراب می شود.

شرکت کاشت پلاس ارائه دهنده قطعات یدکی سمپاش های پشت تراکتوری می باشد و امکان خرید آنلاین قطعات از سایت فراهم می باشد. 

پرسش و پاسخ گاردان سمپاش روکش دار 70سانتی


نظرات گاردان سمپاش روکش دار 70سانتی

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

برچسب ها: گاردان سمپاش روکش دار, گاردان سمپاش