پرکن مخزن سمپاش ایرانی

کد قطعه: 1221

  • تولیدکننده: ایران
  • وضعیت : موجود
  • تعداد موجودی : 50
تماس بگیرید

نقد و بررسی پرکن مخزن سمپاش ایرانی

پرکن مخزن سمپاش ایرانی
 به واسطه افزایش سرعت عملکرد در سمپاشی، پر کن مخزن سمپاش ایرانی یکی از ابزار های کاربردی در سمپاش های پشت تراکتوری می باشد، این قطعه با نصب بر روی مخزن سمپاش و عملکرد خود باعث افزایش سرعت در پر کردن مخزن می شود.
 پرکن مخزن سمپاش ایرانی بدون نیاز به هیچ گونه پمپ اضافی و فقط با وصل نمودن شلنگ از شیر فشار شکن که دبی خود را از پمپ سمپاش تامین می کند باعث می شود که مخزن بی وقفه از حوضچه تغذیه شود.
پرکن قطعه ای پلاستیکی که در بالا ترین قسمت مخزن نصب می شود این مدل پرکن به واسطه باز کردن شیر مربوط به پرکن و ایجاد خلاء در مسیر باعث مکش در مدار می شود. در زمانی که قسمت فیلتر دار شلنگ یرکن درون حوضچه باشد باعث مکش و انتقال آب از حوضچه به مخزن می شود.
پرکن مخزن سمپاش ایرانی دارای مجرای مکش می باشد که به واسطه درب بسته می باشد و در زمان پر کردن مخزن شلنگی که یک سر آن دارای فیلتر پرکن و سر دیگر آن دارای رابط مخصوص پر کن می باشد را به قسمت مکش پرکن وصل کرده و سر فیلتر دار شلنگ را درون حوضچه می اندازیم حال شیر پر کن را باز می کنیم تا فرآیند مکش آغاز شود. ( پس از باز کردن شیر باید کلاچ ریگلاتور را در گیر کنید )
پرکن مخزن سمپاش  فوق دارای لوله ½  به طول 45 سانتی متر می باشد تا خروجی پرکن به کف مخزن نزدیک شود که در ایجاد خلاء سیستم حائز اهمیت می باشد در انتهای این لوله پلاستیکی در پوش لولایی وجود دارد که در زمان پر شدن مخزن مانع برگشت آب به داخل پر کن می شود.
 پرکن مخزن سمپاش فوق ساخت کشورایران می باشد که دارای کیفیت ساخت قابل قبولی می باشد.

پرسش و پاسخ پرکن مخزن سمپاش ایرانی


نظرات پرکن مخزن سمپاش ایرانی

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

برچسب ها: پرکن, یدکی سمپاش