لانس طرح ترک قرمز

کد قطعه: 1236

  • نوع لانس معمولی
  • جنس استیل
  • جنس اتصالات برنجی
موارد بیشتر
  • تولیدکننده: چین
  • وضعیت : پیش سفارش
  • تعداد موجودی : 0
تماس بگیرید

نقد و بررسی لانس طرح ترک قرمز

 لانس طرح ترک قرمز

سمپاشی یکی از مهمترین امور جهت تولید محصول مرغوب  و نگه داری از درختان می باشد که روش های گوناگونی برای سم پاشی باغ ها و مزارع وجود دارد در این رابطه می توان به سمپاشی با بال ، سمپاشی با توربین و سمپاشی با لانس  اشاره کرد .
عمل سمپاشی با لانس را می توان با سم پاش های موتوری شامل سمپاش هایفرغونی و زنبه ای و همین طور سم پاش های پشت تراکتوری به صورت سوار شونده و کششی انجام داد. کشاورز با در دست داشتن لانس و حرکت بین محصول عملیات سم پاشی را انجام می دهد. برای انجام آن به پمپ ، شلنگ ، مخزن سم ( به صورت سوار روی شاسی و تراکتور و همین طور به صورت حمل با خود کشاورز ) نیاز می باشد  .
لانس باید قابلیت تنظیم طول پاشش و میزان خروجی سم را دارا باشد و در کنار این خصوصیات باید دارای طرحی باشد تا فرد در زمان سمپاشی احساس خستگی نکند . از جمله خصوصیات لانس می توان به  سمپاشی با پاشش یکنواخت، پاشیدن سم با برد زیاد ،مصرف بهینه سم و عدم نشتی در نقاط مختلف اشاره کرد  
لانس باساک با طراحی زیبا و خوش دست دارای قسمت اتصال دهنده به شلنگ و سر لانس از جنس برنجی می باشد . لانس فوق دارای میل رابط از جنس استیل ضد زنگ و سه عدد تیجت استیل ( سر خروجی نازل ) با سایزهای 1.5 ، 2 و 2.5 می باشد .
این لانس در ابعادی با قطر 7 سانتی متر با طول 55 سانتی متر می باشد .


برای تنظیم کردن میزان فشار و خروجی محلول دسته پلاستیکی انتهایی را باید بچرخانیم و برای بهبود یک نواختی پاشش کلاهک پلاستیکی نزدیک نازل را باید در بهترین حالت قرارداد. از مزیت های لانس ترک نسبت به لانس هایی دارای ماشه یا اهرم که باعث باز و بسته شدن ناگهانی در سیستم می شود لانس ترک فوق به دلیل داربودن سیستم  پیچ ومهره برای باز و بست مجرا باعث باز و بست شدن با سیکلی یک نواخت و آرام می شود که این امر باعث می شود که فشار ناگهانی به شلنگ و پمپ وارد نمی شود و برای اتصال شلنگ به لانس به واسطه دارا بودن دوعدد رزوه که با سایز های ¼ به صورت مادگی و 8/3 به صورت نری در دست رس شما می باشد صورت می پذیرد . 

مشخصات فنی لانس طرح ترک قرمز

مشخصات فنی لانس
نوع لانس معمولی
جنس استیل
جنس اتصالات برنجی
جنس نازل استیل
سیستم کارکرد پیچ و مهره
اتصالات 1/4m-3/8
فشارکاری 60bar
سایز نازل 1.5-2-2.5
طول پاشش 13m
پوشش خروجی پلاستیکی
تنظیم پوشش اصطکاکی
ابعاد 58cm*7cm*7cm
وزن 500g
سایر مشخصات
کشور سازنده چین

پرسش و پاسخ لانس طرح ترک قرمز


نظرات لانس طرح ترک قرمز

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

برچسب ها: سمپاش, لانس, ترکیه, طرح ترک, قرمز