تیجت فلزی

کد قطعه: 12

  • محل مصرف بوم
  • جنس بدنه استیل
  • سازنده ایران
موارد بیشتر
  • تولیدکننده: ایران
  • وضعیت : موجود
  • تعداد موجودی : 1000
قیمت: 3,000 تومان

نقد و بررسی تیجت فلزی

تیجت فلزی

 تیجت فلزی یکی از کوچکترین و مهم ترین اجزای نازل سمپاش به شمار می رود که به واسطه فرم و جنس به کار رفته در آنها که در فشار های مختلف از آنها استفاده می شود در مبارزه با آفات نقش بسیار مهمی را ایفا می کنند .

 تیجت فلزی مانند دیگر تیجت های موجود در بازار در زمان پاشش الگو پاششی به شکل چتری دارد که از خروجی تیجت با زاویه پاشش خاص خود به صورت چتری چاشش دارد . خروجی تیجت معمولا دارای شیاری می باشد که میزان دبی خروجی و زاویه پاشش را مشخص می کند . وقتی محلول با فشار به محفظ خروجی تیجت فلزی بر خورد می کند به ذرات ریزی تبدیل می شود که این خود باعث افزایش پوشش دهی سطح محصول و کاهش مصرف سیستم می شود .

سایز بندی این مدل تیجت با توجه به زوایای پاشش مختلف ، که این سایز بندی به واسطه اعدادی که روی تیجت گردپاش حک شده قابل تشخیص می باشد که دو یا سه عدد اول نشان دهنده زاویه خروجی و دو عدد انتهایی نشان دهنده میزان دبی خروجی بر مبنای گالن بر دقیقه می باشد . برای مثال 11002 نشان دهنده پاشش با زاویه 110 درجه با دبی 0.2 گالن در دقیقه می باشد . هر گالن معادل 3.8 دهم لیتر می باشد . این نازل 0.76 لیتر در دقیقه  دبی خروجی دارد که هر مقدار به این عدد اضافه شود مصرف آن نازل بالا تر می رود .

 معمولا نازل ها و از جمله تیجت های فلزی در سمپاشی به دلیل مصرف واستحکاک بالا روزنه خروجی دچار ساییدگی و خارج شدن از استاندارد می شود و به مرور مصرف سم را بالا می برد که در این رابطه باید همیشه توجه داشت تا به موقع این تیجت ها را تعویض کرد .

مشخصات فنی تیجت فلزی

مشخصات سر نازل
محل مصرف بوم
جنس بدنه استیل
سازنده ایران
فشارکاری 8bar
عمر مفید 200hr
طول پاشش مفید 0.7m
تعداد خروجی 1
سایز تیجت خروجی 02
زاویه خروجی 110
ابعاد 14.7mm-7mm
وزن 4g
سایر مشخصات

پرسش و پاسخ تیجت فلزی


نظرات تیجت فلزی

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

برچسب ها: نازل, تیجت