تیجت برنجی

کد قطعه: 121

  • محل مصرف بوم
  • جنس بدنه برنج
  • سازنده ایران
موارد بیشتر
  • تولیدکننده: ایران
  • وضعیت : موجود
  • تعداد موجودی : 1500
قیمت: 3,500 تومان

نقد و بررسی تیجت برنجی

تیجت برنجی

 تیجت برنجی یکی دیگر از انواع تیجت های موجود در بازار می باشد اما با این تفاوت که جنس بدنه آن از برنج می باشد که با موادی چون نیکل و کرم روکش داده شده است .

 تیجت ها عموما در قسمت خروجی نازل ها نصب می شوند که سیال به واسطه فشاری که دارد با عبور از مجرای خروجی آنها به صورت پودر در می آیند .

  در سمپاش پودر کردن سیال بسیار حائز اهمیت می باشد ، پودر کردن باعث پوشش دهی مناسب و کاهش مصرف سم می شود .

 خروجیتیجت ها با توجه به سایز آنها از یک دیگر متمایز می شود که به صورت اعدادی روی تیجت برنجی درج می شود . برای مثال این اعداد مانند 11003 به این معنی می باشد که خروجی تیجت دارای زاویه 110درجه می باشد و عدد 03 میزان دبی بر مبنای گالن پرمینت را نشان می دهد که 03 یعنی 0.3 گالن که هر گالن 3.8 لیتر بر دقیقه خروجی دارد البته این اعداد به میزان فشار سیستم هم بستگی دارد که در جدول تعیین دبی تیجت ها قابل مشاهده می باشد .

 تیجت ها با توجه به نوع پاشش زاویه ای که دارد در قسمت وسط دارای بالاترین میزان پاشش می باشد هر مقدار به گوشه ها نزدیک می شویم میزان پاشش کاهش می یابد . در این رابطه این تیجت ها را به گونه ای نصب می کنند که خروجی ها همدیگر را پوشش هند تا بیشترین میزان پوشش دهی را داشته باشند .

                                                                                          

 همان طور که می دانید یکی از بهترین جنس های برای مقابله خاصیت بازی و اسیدی محلول های سم در سمپاش و همین طور جلوگیری از خوردگی و ساییدگی در خروجی ها جنس برنج می باشد . این مدل تیجت با توجه به جنس خود و همینطور آبکاری شدن با نیکل و کرم مقاومت خوبی در مقابل این مسائل دارا می باشد 

مشخصات فنی تیجت برنجی

مشخصات سر نازل
محل مصرف بوم
جنس بدنه برنج
سازنده ایران
فشارکاری 10bar
عمر مفید 110hr
طول پاشش مفید 0.7cm
تعداد خروجی 1
سایز تیجت خروجی 02
زاویه خروجی 110
ابعاد 1.5cm*0.7cm
وزن 6g
سایر مشخصات

پرسش و پاسخ تیجت برنجی


نظرات تیجت برنجی

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

برچسب ها: یدکی سمپاش, نازل