تیجت ایرانی

کد قطعه: 12

  • محل مصرف بوم
  • جنس بدنه پلیمر
  • سازنده ایران
موارد بیشتر
  • تولیدکننده: ایران
  • وضعیت : موجود
  • تعداد موجودی : 160
قیمت: 1,500 تومان

نقد و بررسی تیجت ایرانی

 تیجت ایرانی

  یکی از پر مصرف ترین نازل ها برای سمپاش های بالدار تیجت های ایرانی می باشند که در بسته بندی های 16 تایی به بازار عرضه می شود.

 تیجت های مورد استفاده در سمپاش های بالدار با توجه به فاصله نصب شده در بال سمپاش باید در زمان پاشش همپوشانی داشته باشند تا در زمان پاشش حداکثر پوشش دهی حاصل گردد.

خروجی تیجت پلاستیکی معمولا دارای شیاری می باشد که میزان دبی خروجی و زاویه پاشش را مشخص می کند .که معمولا در این مدل تیجت سایز های به واسطه تغییر رنگ تفکیک می شوند. که در این راستا جهت تشخیص سایز و زاویه پاشش می توان از اعدادی که روی بدنه تیجت حک شده استفاده کرد و میزان دبی خروجی و زاویه پاشش را تشخیص داد.

 

 همانطور که می دانید تیجت ها دارای خروجی ها متفاوتی به نسبت زاویه پاشش و دبی خروجی می باشد. و به واسطه نوع مکانیزم طراحی که دارد نوع پاشش آن به صورت چتری با زاویه پاشش 110 و یا 80 درجه می باشد. این زاویه از مجرای خروجی نازل شروع می شود عموما در مرکز پاشش بیشترین پوشش دهی را دارد و در گوشه ها کمترین پوشش دهی را دارد.

 به واسطه این نوع پاشش معمولا فواصل این نازل ها را به گونه ای تنظیم می کنند تا در زمان پاشش به صورت کاملا اورلب همپوشانی داشته باشند تا پوشش کامل حاصل گردد.

 اعداد در این مدل تیجت دارای معانی خاصی می باشند که برای مثال 11002 نشان دهنده زاویه پاشش 110 درجه و خروجی با شماره 02 می باشد که این عدد در جدول تیجت طبق فشار های متفاوت خروجی بخصوص خود را دارا می باشد.

 این مدل تیجت ساخت ایران می باشد و قیمت ناچیزی که به نسبت دیگر تیجت های بازار دارد دارای طول عمر قابل قبولی می باشد.

مشخصات فنی تیجت ایرانی

مشخصات سر نازل
محل مصرف بوم
جنس بدنه پلیمر
سازنده ایران
فشارکاری 8bar
عمر مفید 70hr
طول پاشش مفید 0.7m
تعداد خروجی 1
سایز تیجت خروجی 02.03.04.05.06
زاویه خروجی 110*80
ابعاد 14.7mm-7mm
وزن 1g
سایر مشخصات

پرسش و پاسخ تیجت ایرانی


نظرات تیجت ایرانی

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

برچسب ها: نازل, سمپاش,