. قطعات یدکی سمپاش
  • فقط کالاهای موجود
  جستجوی پیشرفته
 • مقایسه ( مورد)

  تماس بگیرید

  <p><br></p>

  ناموجود

  شلنگ خرطومی پرکن

  شلنگ خرطومی جهت نصب بر روی انواع پرکن و جهت انتقال آب در سایزهای 1و1/4 اینچ ، 2اینچ که باتوجه به متراژ مورد نیاز باید جهت خرید با کارشناسان ما تماس بگ..

  <p><br></p>

  65,000 تومان

  15,000 تومان

  <p><br></p>

  بست فلزی نازل کامل بوم

  بست فلزی نازل کامل بومبست فلزی نازل کامل بوم یکی از اجزای اصلی نازل کامل بوم میباشد که برای بسته بندی لوله استفاده میشود..

  <p><br></p>

  15,000 تومان

  68,000 تومان

  <p><br></p>

  توری سوپاپ دار ایتالیایی

  توری  سوپاپ دار ایتالیایی ..

  <p><br></p>

  68,000 تومان

  8,000 تومان

  <p><br></p>

  توری برنجی کوتاه نازل بوم

  توری برنجی کوتاه نازل بومتوری برنجی کوتاه نازل بوم یکی از اجرای نازل کامل بوم میباشد و جنس بدنه آن برنجی است..

  <p><br></p>

  8,000 تومان

  140,000 تومان

  <p><br></p>

  توری جلو فن توربولاینر

  در سمپاش توربینی به دلیل مکش هوا معمولا شاخه و برگ درختان را هم به داخل فن مکش می کند برای جلوگیری از ورود شاخه و برگ درختان که باعث کاهش عمر فن می شو..

  <p><br></p>

  140,000 تومان

  850 تومان

  <p><br></p>

  <p><br></p>

  850 تومان

  تماس بگیرید

  <p><br></p>

  <p><br></p>

  0 تومان

  21,000 تومان

  <p><br></p>

  <p><br></p>

  21,000 تومان

  65,000 تومان

  <p><br></p>

  <p><br></p>

  65,000 تومان

  21,000 تومان

  <p><br></p>

  <p><br></p>

  21,000 تومان

  35,000 تومان

  <p><br></p>

  <p><br></p>

  35,000 تومان

  80,000 تومان

  <p><br></p>

  <p><br></p>

  80,000 تومان

  150,000 تومان

  <p><br></p>

  شلنگ 4متری پرس شده

  شیلنگ بوم  یکی از اجزای مهم در سمپاش های بوم دار(بالدار9) می باشد که امکان خرید آنلاین آن در سایت فروشگاه کاشت پلاس فراهم شده است.شیلنگ های بوم ب..

  <p><br></p>

  150,000 تومان

  1,850,000 تومان

  <p><br></p>

  <p><br></p>

  1,850,000 تومان

  850,000 تومان

  <p><br></p>

  شلنگ خرطومی فن توربولاینر

  شلنگ خرطومی توربولاینر:درسمپاش های توربولاینر موجود در بازار ایران برای انتقال هوا به هد خروجی سمپاش توربینی از شلنگ خرطومی استفاده می نمایند.شلنگ خرط..

  <p><br></p>

  850,000 تومان

  0 تومان

  <p><br></p>

  شلنگ پرس شده

  در سایزهای مختلف جهت اتصال مورد نیاز در سمپاش های پشت تراکتوری . موتوری ، این قطعه باتوجه به نوع سفارش و مونتاژ ارسال میشود...

  <p><br></p>

  0 تومان

  نمايش 1 تا 16 از 96 (6 صفحه)

   قطعات یدکی سمپاش

    سمپاشی مزارع به واسطه عملکرد و میزان مصرف آن ها در صنعت کشاورزی نیازمند تامین قطعات یدکی سمپاش و دیگر لوازم مورد نیاز سمپاشی می باشد.

   قطعات یدکی سمپاش باید دارای مشخصاتی شامل مقاومت در برابر رطوبت، خوردگی در برابر مواد اسیدی و بازی، نور آفتاب و مقابله با فشار های ایجاد شده توسط پمپ سمپاش باشند.

    لوازم یدکی سمپاش پشت تراکتوری دارای تنوع بسیاری می باشند از جمله آنها می توان به موارد ذیل اشاره نمود.

   مخزن سمپاش

   مخزن سمپاش با توجه به مکانیزم سمپاش و نوع عملکرد آن با اشکال مختلفی در دسترس می باشد که عموما به دو صورت سوارشونده و کششی تقسیم می شوند.

   مخزن سمپاش سوارشونده از لیتراژ 200 لیتر تا 1000 لیتر در بازار موجود می باشد که با توجه به تنوع محصول دارای مخازن یک تکه، دو تکه و سه تیکه می باشند.

   اساس مخزن که ایجاد فضایی برای ذخیره آب و حل کردن سم در داخل آن ها می باشد در مخازن جدید دارای مخازن اضافی شامل مخزن شستشوی دست و مخزن شستشو سیستم به مخازن سمپاش اضافه گردیده تا در فرآیند سمپاشی به ما کمک کند.

   مخزن شستشوی دست که از اسم آن مشخص است که در آن آب تمیز ریخته می شود که به واسطه کار با مواد شیمیایی آب تمیز برای شستشوی دست در دسترس باشد که نهایت ظرفیت آن به میزان 20 تا 30 لیتر می باشد.

   مخزن شستشوی سیستم هم در مخازن به واسطه تمیز کردن تمام مجاری سمپاش و پمپ در انتهای سمپاشی جهت جلوگیری از رسوب سموم در پمپ و مجراها به مخزن اضافه شده است.

    متعلقات مخزن

   متعلقات مخزن شامل انواع پر کن های مخازن، در مخزن، صافی درب مخزن، همزن مخزن و اتصالات پلاستیکی و برنجی جهت اتصالات ورودی و خروجی مخزن می باشد.

   انواع فیلتر ها

   برای یک سمپاشی بی وقفه از صافی های مختلفی در قسمت های مختلف استفاده می کنند که برای مثال در زمان پرکردن مخزن و در خروجی مخزن از فیلتر استفاده می کنند تا ذراتی که در آب موجود می باشند به فرآیند سمپاشی صدمه وارد نکنند.


   پمپ سمپاش

   پمپ های سمپاش خود از اصلی ترین تجهیزات و قطعات در سمپاش های پشت تراکتوری به شمار می روند که بر اساس عملکرد و مشخصاتی چون فشار تولیدی و دبی خروجی دارای تقسیم بندی هایی می باشند که بر اساس نیاز می توان از پمپ های مختلفی برای تامین این مشخصات استفاده نمود.

   و در آخر تمام تجهیزاتی که به واسطه آن ها عملیات سمپاشی را انجام می دهند که بر اساس نوع سمپاشی به دسته های مختلفی تقسیم می شوند. که برای نمونه می توان به قطعات ذیل اشاره نمود

   پمپ سمپاش

   پمپ سمپاش یکی از مهمترین قطعات سمپاش می باشد که به واسطه عملکرد آن و ایجاد فشار در سیال و عبور آنها از مجرا هایی به نام نازل باعث پودر شدن سم و افزایش پوشش دهی آن می شود .

   پمپ سمپاش بر اساس عملکرد دارای انواع مختلفی می باشند که می توان به پمپ های گریزاز مرکز،دیافراگمی،پیستونی،غلطکی و توربینی تقسیم می شود که در کشور ما بیشتر از پمپ های پیستونی و پمپ های دیافراگمی برای سمپاشی استفاده می کنند.

   پمپ های پیستونی برای عملکرد خود نیاز به دوران شافت ورودی خود دارند که در سمپاش به دو طریق صورت می پذیرد یکی با نصب موتور بنزینی و برقی و دیگری نصب شافت پمپ توسط گاردان به PTO تراکتور این دوران تامین می کنند.

   پمپ های پیستونی به واسطه حرکت دورانی میلنگ خود پیستون ها را در سیلندر به حرکت در می آورند و عمل مکش و کمپرس سیال را انجام می دهند و جزء پمپ های جا به جایی مثبت محسوب می شوند که این خصوصیت باعث می شود که با افزایش دوران میزان جا به جایی یا دبی پمپ افزایش می یابد و تغییرات فشار تاثییری در عملکرد آنها ندارد.

   پمپ های پیستونی یا پمپ های رفت و برگشتی به واسطه عملکرد خود در مواردی استفاده می شود که نیاز به ایجاد فشار بالا مورد نظر باشد چرا که پمپ های پپیستونی نسبت به دیگر پمپ ها توان ایجاد فشار بالاتری را دارا هستند. که این امر باعث شده در سیستم هایی استفاده شوند که فشار نسبت به دبی از اهمیت بیشتری برخوردار هستند.

   از مزایای پمپ های پیستونی می توان به بالابودن راندمان این گونه پمپ ها اشاره نمود که نشانگر آن ایجاد میزان بالایی از فشار در سیستم می باشد و از معایب این گونه پمپ ها می توان به سر وصدا زیاد به نسبت دیگر پمپ ها، عدم جریان یکنواخت و به نسبت دیگر پمپ ها از اجزای بیشتری برای عملکرد خود استفاده می کند که این امر باعث افزایش قیمت آن هم شده است و در زمان شروع به کار پس از گذشت زمان طولانی از آخرین مصرف دچار چسبیدگی یا قفل شدن پیستون ها می شود که در شروع مجدد باید به آن توجه کنید تا باعث خرابی نشود.

   بدنه پمپ های پیستونی معمولا از برنج و آلومینیوم ساخته می شود تا در مجاورت سیالات و خوردگی ها مقاوم باشند.

   پمپ های دیافراگمی سمپاش

   یکی دیگر از پمپ های استفاده شده در سمپاش پمپ های دیافراگمی می باشند که مکانیزمی مشابه پمپ پیستونی دارد با این تفاوت پیستون با حرکت رفت و برگشتی خود باعق حرکت لاستیک دیافراگم می شود و با توجه به وجود سوپاپ ها عمل مکش و کمپرس در پمپ صورت می گیرد.

   پمپ های دیافراگمی هم با توجه به خصوصیات نیمه مثبت بودن جا به جایی زیاد به نسبت تغییرات فشار روی آنها تاثیر گذار می باشد و با افزایش فشار دبی آنها تحت تاثیر فشار کاهش می یابد. پمپ های دیافراگمی بیشتر برای انتقال سیالاتی استفاده می شوند که نیاز به دبی در آنها بیشتر از فشار مورد توجه باشد و به واسطه درگیری لاستیک با سیال مقاوت بالایی در برابر سیالات اسیدی و بازی از خود نشان می دهند.

   از ایراداتی که به پمپ های دیافراگمی می توان گرفت به حساسیت آنها به شوک های ناگهانی می باشد که لاستیک دیافراگم آنها آسیب می بیند.

   و همین طور با افزایش فشار سیستم دبی کاهش و با ادامه این روند باعث آسیب دیدن لاستیک دیافراگم می شود.

    در آخر با توجه به مشخصات یاد شده در سمپاش بیشتر از پمپ های دیافراگمی برای مصارف خود استفاده می کنند چرا که با توجه  به نیاز سمپاش به حداکثر 10 بار فشار در کنار دبی های بالا مد نظر کاربران می باشد و از پمپ های پیستونی برای سمپاشی با لانس استفاده می کنند که با فشار بالاتری در سمپاشی مورد استفاده قرار می گیرند که قطعات یدکی سمپاش و پمپ آن در سایت موجود می باشد.