. چسب آبندی مزدا

چسب آبندی مزدا

کد قطعه: 11003

  • نوع چسب آبندی
  • سایز 85g
  • رنگ طوسی
موارد بیشتر
  • تولیدکننده: ایران
  • وضعیت : موجود
  • تعداد موجودی : 70
قیمت: 25,000 تومان

نقد و بررسی چسب آبندی مزدا

چسب آبندی مزدا
 چسب آبندی مزدا یکی از محبوبترین انواع چسب آبندی در بازار می باشد که به واسطه خصوصیات آن برای آبندی انواع قطعات و لوازم مورد استفاده قرار می گیرد.
 چسب آبندی مزدا ساخت شرکت کاسپین در دو سایز کوچک و بزرگ به بازار ارائه می شود که به واسطه نیاز می توان آن ها را تهیه نمود.
از خصوصیات این مدل چسب می توان به مواردی ذیل اشاره نمود.
 الف - چسب آبندی مزدا پس از خشک شده به صورت واشر درمی آید که برای آبندی قطعات صنعتی و همینطور مصارف خانگی هم مورد استفاده قرار می گیرد.
 ب - چسب مزدا دارای مقاومت بالایی در برابر حرارت می باشد که با توج به این خصوصیت بیشتر در آبندی قطعات موتور خودرو مورد استفاده قرار می گیرد.
 ج - چسب آبندی فوق دارای مقاومت خوبی در برابر ترک خوردگی و حل شدن دارد.
  چسب آبندی مزدا با رنگ طوسی دارای چسبندگی خوبی می باشد و پس از خشک شدن دچار ترک نمی شود و به صورت خمیر لاستیک در می آید که این امر باعث آبندی بهتر در محل می شود.
 همان طور که می دانید برای عملکرد بهتر چسب باید سطوحی که چسبکاری می شود عاری از هر گنه روغن و آلودگی باشد تا چسب بتواند بهترین بازدهی را داشته باشد و چسب آبندی مزدا 2.5 تا 5 ساعت برای خشک شدن زمان لازم دارد.
از موارد استفاده چسب آبندی مزدا می توان به چسباندن قطعات موتوری مانند درب سوپاپ و واتر پمپ موتور خودرو که در کنار آبندی باید مقاوت در برابر حرارت و مجاورت با روغن از چسب مورد نظر انتظار می رود.
 آبندی قطعات و لوازم سمپاش که با توجه به آبندی اتصالات باید مقاومت خوبی در برابر خاصیت بازی و اسیدی سم سمپاش داشته باشد. که بیشتر برای آبندی اتصالات به مخزن مورد استفاده قرار می گیرد.

مشخصات فنی چسب آبندی مزدا

مشخصات فنی چسب
نوع چسب آبندی
سایز 85g
رنگ طوسی
دیگر مشخصات

پرسش و پاسخ چسب آبندی مزدا


نظرات چسب آبندی مزدا

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

برچسب ها: چسب, آبندی