. چرخ سمپاش و شاسی سمپاش
  • فقط کالاهای موجود
  جستجوی پیشرفته
 • مقایسه ( مورد)

  130,000 تومان

  <p><br></p>

  <p><br></p>

  130,000 تومان

  750,000 تومان

  <p><br></p>

  چرخ گردان صنعتی

  چرخ گردان    چرخ گردان یکی از قطعاتی می باشد که با نصب آن زیر انواع شاسی و میز ها در جا به جایی آن ها باعث بالابردن مانور و سهولت در حرکت ..

  <p><br></p>

  750,000 تومان

  نمايش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)

    چرخ صنعتی

   در صنایع مختلف برای سهولت در جا به جایی ها از وسایل نقلیه مختلفی استفاده می کنند از جمله آن ها گاری های دستی و ماشینی که برای حرکت خود به چرخ صنعتی نیاز دارند. این چرخ ها با نصب زیر این گونه وسایل و با تماس روی زمین به حرکت این گونه وسایل کمک می کند.

   چرخ صنعتی با توجه به کاربرد و محل استفاده دارای تنوع بسیار گسترده ای می باشند که از جمله آنها می توان به چرخ های گردان و ثابت اشاره نمود که دارای فلنچ چهار پیچ می باشند که برای حمل اجسامی با وزن متوسط و سنگین مورد استفاده قرار می گیرند.

   نوع دیگر لاستیک های صنعتی به چرخ های تکی گفته می شود که دارای سوراخی در مرکز خود هستند که به واسطه آن می توان به راحتی روی دستگاه ها آن ها را نصب نمود. این گروه دارای انواع مختلفی هستند که با توجه به جنس بدنه و نوع یاتاقان بندی تقسیم بندی می شوند.

   این چرخ ها با بدنه چدنی , بدنه تفلون و همین طور چرخ فرغون تقسیم بندی می شوند. و از نظر یاتاقان بندی دارای دو نوع بلبرینگ دار و بدون بلبرینگ تقسیم بندی می شوند.

   چرخ های فرغون همانطور که می دانید دارای بدنه ای فلزی و لاستیک می باشد که لاستیک آن بر خلاف دیگر لاستیک های صنعتی قابل تعویض می باشد. و در دو نوع توییپ دار و توپر در بازار موجود می باشند.

   چرخ های چدنی با استفاده از لاستیک پوشش داده می شود تا با حرکت روی زمین دارای حرکت نرمی باشد و در صورت حساس بودن زمین روی زمین اثری نگذارد.

   در صنعت چرخ های دیگری هم وجود دارند که از جمله آن ها چرخ های بیمارستانی، چرخ قفل دار، چدنی، صنعتی و کشاورزی می باشند که در جایگاه خود مورد استفاده قرار می گیرند.