. بلبرینگ
  • فقط کالاهای موجود
  جستجوی پیشرفته
 • مقایسه ( مورد)

  هیچ کالای در این دسته بندی وجود ندارد.

  فروشگاه کاشت پلاس ارئه دهنده انواع بلبرینگ های صنعتی، کشاورزی و خودرویی می باشد که به واسطه واردات و ارتباط با دیگر وارد کنندگان این محصولات  دارای قیمت های بسیار متفاوت با دیگر فروشگاه های موجود در بازار می باشد. 

   با توجه به گستردگی محصولات فوق شمابرای بدست آوردن قیمت بلبرینگ های مورد نیاز خود باید لیست خود را برای ما ارسال نمایید سپس کارشناس های در اسرع وقت با شما تماس می گیرند.


   انواع بیرنگ های صنعتی موجود شامل:

  انواع بلبرینگ ها یک ردیفه و دو ردیفه یا خود تنظیم

  انواع کف گرد های ساچمه ای و رولبرینگی

  انواع رولبرینگ های مخروطی

  انواع رولبرینگ های بشکه ای

   و  انواع یاتاقان های صنعتی


  انواع بیرنگ های خودرویی شامل:

   بلبرینگ های چرخ جلو وعقب خودرو های سبک و موجود در بازار ایران

   بلبرینگ های خاص داخل گیربکس و دیفرانسیل خود روهای سبک و سنگین


   بلبرینگ های ارائه شده از تمامی برند های موجود در بازار ایران می باشد که شامل برند های اروپایی ، ژاپن و چینی می باشد که می توان به موارد ذیل اشاره نمود.

   بلبرینگ های اروپایی با برند SKF ، FAG

  بلبرینگ های ژاپن با برند NACHI  ، KOYO  ، NTN ، NSK

  بلبرینگ های چین KG ، DOF 

   در بازار ایران بلبرینگ با برند های مختلفی وجود دارد که هر کدام بسته به نوع استفاده و شرایط کاری و کیفیت قیمت های متفاوتی دارند که فرد با استعلام گرفتن قیمت از برند های مختلف و نوع کار خود تصمیم به خرید می گیرد. شرکت کاشت پلاس با توجه به سابقه درخشان در خصوص اراِئه مشاوره خرید و فروش محصولات آمادگی خود را در رابطه با مشاوره و فروش جنس اصل با ضمانت برگشت محصول به شما صنعت گر عزیز اعلام می دارد.


  در زمان خرید بلبرینگ حتما قیمت ها را با کارشناس های ما چک کنید چرا که با قیمت های باور نکردنی رو برو خواهید شد. برای این کار لطفا لیست بلبرینگ با ذکر برند مورد نظرتون را به شماره 09024837172 ارسال نمایید تا در اسرع وقت کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.