. شیرآلات
  • فقط کالاهای موجود
  جستجوی پیشرفته
 • مقایسه ( مورد)

  تماس بگیرید

  <p><br></p>

  ناموجود

  شیر پلی اتیلن

  شیر پلی اتیلن شیر پلی اتیلن یا شیر پلیمری یکی از پر کاربرد ترین و محبوبترین شیر ها با جنس پلی اتیلن می باشد که برای قطع و وصل کردن جریان در صنای..

  <p><br></p>

  0 تومان

  26,000 تومان

  <p><br></p>

  شیر گازی برنجی 1/4 به 1/4

  شیرگازی برنجیشیر گازی برنجی یکی از شیر های رایج در انتقال مایعات و سیالات گازی می باشد که براساس خواص جنس برنج در این گونه اتصالات مورد استفاده قرار م..

  <p><br></p>

  26,000 تومان

  ناموجود

  <p><br></p>

  ناموجود

  شیر گازی برنجی 1/2 به 1/2

  شیرگازی برنجیشیر گازی برنجی یکی از شیر های رایج در انتقال مایعات و سیالات گازی می باشد که براساس خواص جنس برنج در این گونه اتصالات مورد استفاده قرار..

  <p><br></p>

  33,000 تومان

  نمايش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)

  شیر آلات از مهمترین قسمت های لوله کشی و پایپینگ می باشند که در انواع و ابعاد جنس های بسیار متنوعی تولید می شوند. شیر آلات جنس های متفاوتی دارند؛ از جمله شیر برنجی و شیر پلی اتیلن. همچنین انواع مختلفی هم نیز دارند، شیرهای گازی، شیر توپی، شیر پروانه ای، شیر کنترل جریان و شیر کنترل فشار و ... . شیر آلات صنعتی دارای استاندر بوده و بر اساس یک استاندار خاص در ابعادی خاص  تولید می شوند.

  شیر سمپاش یا شیر هایی که بر روی سمپاش ها بسته می شوند نیز از همین قاعده پیروی کرده و دارای استاندارد می باشند. برخی از شیر های سمپاش مخصوص سمپاش ها بوده و در دیگر صنایع کاربرد و استفاده ای ندارد. شیر پلی اتیلن، شیر گازی برنجی ، شیر سه راهی و ... از انواع شیر های سمپاش هستند. این شیر ها در بخش های مختلف سمپاش های پشت تراکتوری کاربرد دارند؛ مانند خروجی زیر مخزن سم، خروجی پمپ سمپاش، خروجی شیر فشار شکن سمپاش و ورودی لوله های سم سمپاش بوم دار.

  شرکت کاشت پلاس ارائه دهنده ی شیر های سمپاش در انواع و ابعاد مختلف می باشد و همچنین امکان  خرید آنلاین قطعات از سایت و تحویل درب منزل آن ها نیز در سراسر کشور فراهم می باشد.