. اتصالات هیدرولیک فشار قوی سمپاش
  • فقط کالاهای موجود
  جستجوی پیشرفته
 • مقایسه ( مورد)

  17,000 تومان

  <p><br></p>

  <p><br></p>

  17,000 تومان

  14,000 تومان

  <p><br></p>

  <p><br></p>

  14,000 تومان

  ناموجود

  <p><br></p>

  ناموجود

  فشنگی هیدرولیک

  فشنگی هیدرولیک فشنگی هیدرولیک یا کوپلر هیدرولیک یکی از قطعات پر مصرف در صنعت کشاورزی می باشد که در رابطه با اتصال خروجی های تراکتور به دیگر ادو..

  <p><br></p>

  0 تومان

  نمايش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)

    اتصالات هیدرولیک

   در صنعت کشاورزی به واسطه استفاده از تراکتور با قابلیت های مختلف از جمله سیستم هیدرولیک، اتصالات هیدرولیک یک بخش جدا نشدنی در این صنعت می باشد.
  اتصالات هیدرولیک دارای تنوع مختلفی از اجزا و قطعات مختلف می باشد که این قطعات شامل انواع مغزی ها، زانویی، سه راهی، سر شیلنگی ها و پوسته های فشار قوی جهت شیلنگ های فشار قوی می باشد.
  در اتصالات هیدرولیک مغزی ها شامل دو نوع می باشند که از انواع آن می توان به مغزی سر شیلنگ که دارای سر مخروطی جهت آب بندی سر شلنگی هیدرولیک و مغزی ساده می باشد. این مغزی ها به واسطه استفاده در فشار های کاری بالا دارای کیفیت مناسبی می باشد.
   مغزی ها برای ارتباط دو بخش با سایز های یکسان و غیر همسان مورد استفاده قرار می گیرد که این دو سر عموما می تواند به صورت سر شلنگی و یا ساده باشد.
   در اتصالات هیدرولیک قطعه ای به نام زانویی هم مورد استفاده قرار می گیرد که بیشتر برای اتصال دو بخش که با هم زاویه 90 درجه دارد مورد استفاده قرار می گیرد که دارای سایز های مختلف می باشد.
   سه راهی یکی از اتصالات هیدرولیک به شمار می رود که برای ارتباط دو مسیر و تبدیل آنها به یک مسیر واحد مورد استفاده قرار می گیرد این نوع اتصال هم دارای سایز های متفاوتی می باشد.
   سر شلنگی های هیدرولیک در سیستم های هیدرولیک برای ایجاد یک اتصال خوب و مقاوم در برابر فشار های موجود دارای ساختار خاصی می باشند که با کمک پوسته های فشار قوی که به واسطه دستگاه پرس روی شلنگ هیدرولیک پرس می شود کار اتصال شلنگ به دیگر قطعات را انجام می دهند.
   اتصالات هیدرولیک فوق از بهترین شرکت های تولیدی تهیه و به شما مشتری عزیز ارائه می گردد که از شما همراه گرامی درخواست می شود نظرات خود را در بخش نظرات با ما به اشتراگ بگذارید.