فیلتر 180لیتری

کد قطعه: 12041

  • نوع فیلتر سوپاپدار
  • جنس بدنه پلی اتلین
  • سازنده ترکیه
موارد بیشتر
  • تولیدکننده: ترکیه
  • وضعیت : پیش سفارش
  • تعداد موجودی : 0
تماس بگیرید

نقد و بررسی فیلتر 180لیتری

 فیلتر 180  لیتری ترک

فیلتر 180 لیتری سمپاش یکی از مهمترین بخش های یک سمپاش به شمار می رود . سمپاشی مزارع و باغ ها نیاز به آب جهت تهیه محلول سم دارد که در مخزن سمپاش با هم حل می شوند و در زمان سمپاشی با عبور از مقاطع مختلف از نازل پاشیده می شود . در این رابطه در صورت وجود هر گونه ریزدانه باعث خلل در روند سمپاشی می شود.

برای تامین  آب مورد نیاز جهت حل کردن سم در مخزن سمپاش کشاورز با استفاده از حوضچه های مختلف که در دسترس خود دارد آب مورد نیاز را تامین کند که این امر با عث مکش ذرات به داخل مخزن می شود.

در ماشین آلات سمپاشی معمولا از فیلتر های متعددی جهت جلوگیری از ورود هر گونه ذرات در سیستم خود استفاده می کنند.

فیلتر های سمپاش دارای صافی از جنس توری فلزی می باشد که محلول به واسطه عبور از روزنه های فیلتر تا حدی عاری از هرگونه ریزدانه می شود.

 فیلتر سمپاش  مناسب باید دارای مشخصاتی نظیر سهولت در تمیز کردن صافی ، با عبور محلول از خود کمترین افت فشار را در سیستم ایجاد کند و جنس بدنه متناسب با محل استفاده باشد.

 فیلتر 180 لیتری ارائه شده دارای سوپاپ و مجراهای ورودی و خروجی با قطر 60 میلیمتر می باشد و برای برای نصب آن روی دستگاه دارای مهره تزریق شده در بدنه می باشد که به راحتی می توان آن را به دستگاه متصل کرد.

  سیستم سوپاپ فیلتر 180 لیتری فوق در تمام زمان سمپاشی در حالت باز قراردارد و به محض باز کردن فیلتر جهت تمیز کاری سوپاپ عمل کرده و اجازه تخلیه مخزن را در زمان نظافت یا تعویض صافی را نمی دهد.

  نام 180 در این فیلتر نشان دهنده لیتر بر دقیقه عبوری از این فیلتر می باشد. که با توجه به نیاز سیستم انتخاب می شود.

  صافی فیلتر 180 سمپاش ترک بر روی خود دارای اورینگ جهت آب بندی و مش بندی منظم با توری فلزی می باشد.

 شلنگ های ورودی و خروجی برای نصب روی فیلتر 180 فوق به واسطه بسته شدن با بست روی مهره دنباله موجود روی فیلتر انجام می شود.

  شلنگ های فوق باید از نوع شلنگ های فنردار باشد این امر به دلیل وجود فشار های مکش و پمپاز که قبل و بعد فیلتر ایجاد می شود باعث عدم دفرمگی شلنگ شده و در مسیر ایجاد انسداد نکند.

 فیلتر 180 لیتر بر دقیقه ای فوق بیشتر در سمپاش هایی با لیتراژ بالای 1000 لیتر و ادواتی که مصرف خروجی بالایی دارن استفاده می شود.

مشخصات فنی فیلتر 180لیتری

مشخصات فنی فیلتر
نوع فیلتر سوپاپدار
جنس بدنه پلی اتلین
سازنده ترکیه
جنس اتصالات پلاستیکی
نوع صافی توری استوانه ای
جنس توری فلزی
مش بندی 50
ماکزیمم دبی 180l/ min
ابعاد 17cm *33cm
اتصالات G 1 1/2 (4.8cm)
فشارکاری 40bar
اتصال به دستگاه دارد
وزن
سایر مشخصات

پرسش و پاسخ فیلتر 180لیتری


نظرات فیلتر 180لیتری

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

برچسب ها: سمپاش, فیلتر, ترک،180