. فیلتر شن گیر برنجی سمپاش

فیلتر شن گیر برنجی

کد قطعه: 6001

  • تولیدکننده: ترکیه
  • وضعیت : موجود
  • تعداد موجودی : 13
قیمت: 750,000 تومان

نقد و بررسی فیلتر شن گیر برنجی

فیلتر شن گیر برنجی سمپاش، فیلتر شن گیر توربولاینر و فیلتر شن گیر برنجی سمپاش های بوم دار نیز هستند. شرکت کاشت پلاس تامین کننده قطعات یدکی سمپاش های توربینی توربولاینر و سمپاش های بوم دار پشت تراکتوری می باشد. فیلتر های شن گیر در دو سایز کوچک و بزرگ تولید می شوند که کاربرد های متفاوتی نیز دارند.

سایز کوچک: فیلتر شن گیر برنجی سایز کوچک در سمپاش های بوم دار استفاده می شود. قبل از وارد شدن سم به لوله های سم بوم، یک فیلتر شن گیر قرار داده می شود تا در صورت وجود شن و ماسه در مخزن و محلول سم، آن ها به لوله های سم بوم وارد نشده و باعث خرابی و گرفتگی نازل ها نشود. تعداد فیلتر شن گیر بسته شده روی سمپاش بستگی به طول بوم سمپاش و همچنین تعداد تقسیم بندی لوله های سم آن دارد. برای مثال برای یک سمپاش بوم دار با تقسیم بندی سه بخشی نازل ها، سه عدد فیلتر شنگیر برنجی قبل از ورودی های لوله ها بسته می شود. یعنی بین هر یک از خروجی های شیر فشار شکن و لوله ی سم یک عدد فیلتر شن گیر قرار می گیرد.

سایز بزرگ: از فیلتر های شن گیر سایز بزرگ تر معمولا به عنوان فیلتر برنجی سمپاش توربولاینر استفاده می شود و در زیر یا کنار مخزن و بین مخزن و پمپ سمپاش بسته می شود. البته گاهی بر روی سمپاش های بوم دار نیز این فیلتر های برنجی بسته می شوند.

پرسش و پاسخ فیلتر شن گیر برنجی


نظرات فیلتر شن گیر برنجی

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

برچسب ها: فیلتر شنگیر برنجی, فیلتر سمپاش