. صافی_پرکن_سمپاش_بلند

صافی پرکن سمپاش بلند ترک

کد قطعه: 11012

  • تولیدکننده: ترکیه
  • وضعیت : موجود
  • تعداد موجودی : 7
قیمت: 195,000 تومان

نقد و بررسی صافی پرکن سمپاش بلند ترک

صافی پرکن

  صافی پرکن یکی از قطعات مورد استفاده در رابطه با مکش آب به داخل مخزن سمپاش می باشد که در زمان مکش از ورود هر گونه ذرات اضافی به داخل مخزن جلوگیری می نماید.

 در سمپاش های پشت تراکتوری می توان برای پر کردن مخزن از پرکن استفاده نمود. این مدل پرکن بر روی مخزن سوار می شود و به واسطه یک شلنگ با طول متوسط 5 متر به منبع آب اصلی یا رودخانه وصل می شود.

 قسمت سر شلنگ مکش دارای صافی پرکن می باشد که به واسطه بست فلزی روی شلنگ مکش نصب گردیده است  و در زمان مکش با توجه به وجود املاح و ذراتی چون شن و دیگر ذرات مشابه در منبع آن، از ورود هرگونه ذرات جلوگیری می نماید.


 فیلترمکش اساسا دارای ساختاری ساده می باشد که تشکیل می شود از بدنه ای دارای شبکه های پلاستیکی که توسط توری محصور شده است که این شبکه ها از جمع شدن توری در زمان مکش جلوگیری می نماید و دارای قسمت سر شلنگی می باشد که توسط بست فلزی به شلنگ پرکن نصب می شود.

در زمان مکش باید تمام بدنه صافی داخل آب فرو رود تا هوا وارد سیستم نشود و در فرآیند مکش اختلال ایجاد نکند.

این مدل صافی ساخت کشور ترکیه و یکی از بهترین مدل های صافی می باشد که در بازار وجود دارد که از خصوصیات بارز این مدل صافی پرکن جنس توری آن می باشد که از مرغوب ترین توری های استیل می باشد که در عین مقاوت بالا در برابر زنگ زدگی و خوردگی مقاوت خوبی در مقابل پارگی دارد و به نسبت دیگر نمونه های بازار دارای شبکه های جداکننده توری با مقاوت بالا می باشد که در زمان مکش از دفرمگی توری در اثر مکش جلوگیری می نماید.

پرسش و پاسخ صافی پرکن سمپاش بلند ترک


نظرات صافی پرکن سمپاش بلند ترک

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

برچسب ها: یدکی سمپاش, پرکن