. شیر گازی برنجی

شیر گازی برنجی

کد قطعه: 8009

  • تولیدکننده: ایران
  • وضعیت : موجود
  • تعداد موجودی : 4
قیمت: 23,000 تومان

نقد و بررسی شیر گازی برنجی

شیرگازی برنجی

شیر گازی برنجی یکی از شیر های رایج در انتقال مایعات و سیالات گازی می باشد که براساس خواص جنس برنج در این گونه اتصالات مورد استفاده قرار می گیرد .
 از جمله خواص شیر های برنجی یا جنس برنج موارد ذیل می باشد :
 به دلیل انعطاف پذیری خوب جنس برنج می توان شیر هایی با اشکال خاص طراحی و با روش های موجود شامل ریختگری ، ماشین کاری ، فورج آن ها را تولید کرد و به بازار ارزه نمود .
 شیر گازی برنجی به دلیل طول عمر بالا در اتصالاتی به کار برده می شود نیاز به طول عمر بالایی از آن ها انتظار می رود این طول عمر بدلیل مقاومت بالا در برابر ترک و دفرمگی این جنس می باشد .
 شیر گازی برنجی مقاومت بالایی در برابر خوردگی در مجاورت محلول های اسیدی و بازی دارد و مانند آهن دچار زنگ زدگی نمی شود .
  شیر گازی برنجی در دو مدل فشار قوی و معمولی تولید می شود .
 در زمان استفاده از شیر گازی برنجی شما هیچ دغدغه ای در رابطه با اتصالات آن ندارید چرا که اتصالات برنجی دارای بالاترین تنوع از نظر سایز و مدل در بازار می باشند .
 در شرایط مختلف مانند لوله کشی ساختمان و صنعت به دلایل بالا از اتصالات برنجی استفاده می کنند که در صنعت می توان در ساخت قطعات و اتصالات سمپاش هم اشاره کرد . زیرا در سمپاش به دلیل استفاده دائمی از آب  قطعات با ید در برابر زنگ زدگی مقاوم باشند و در عین حال به دلیل سم های متفاوت محلول در آب که باعث بالا و پایین آمدن پی اچ اب می شود این اتصالات مقاومت بالایی از خود در برابر این مواد از خود نشان می دهند .
 در سمپاش ها عموما از دو مدل شیر استفاده می کنند که از جمله آن شیر گازی پلی اتیلن و شیر گازی برنجی که شیر های برنجی دارای تنوع زیادی در رابطه با اتصالات خود هستند که که تمامی آنها در مدل های مختلف به صورت نر و مادگی موجود می باشند که  شامل :
 ½ به ½
8/3 به 8/3
¼ به ¼
 ½ به 8/3
8/3 به ¼ 

پرسش و پاسخ شیر گازی برنجی


نظرات شیر گازی برنجی

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

برچسب ها: شیر, برنجی