. شیر پلی اتیلن

شیر پلی اتیلن

کد قطعه: 8005

  • تولیدکننده: ایران
  • وضعیت : پیش سفارش
  • تعداد موجودی : 0
تماس بگیرید

نقد و بررسی شیر پلی اتیلن

شیر پلی اتیلن
 شیر پلی اتیلن یا شیر پلیمری یکی از پر کاربرد ترین و محبوبترین شیر ها با جنس پلی اتیلن می باشد که برای قطع و وصل کردن جریان در صنایعی همچون کشاورزی ، آبیاری باغ ها مورد استفاده قرار می گیرد .
 شیر پلی اتیلن به دلیل استفاده از دریچه کروی شکل که جهت مسدود و باز کردن مسیر به شیر های توپی پلی اتیلن هم معروف می باشند . شیر پلی اتیلن معمولا در سیستم های مختلف به عنوان شیر قطع و وصل کننده مسیر سیالات به کار برده می شود که دریچه آن در سه حالت باز ، بسته و نیم باز قرار می گیرد . باز و بست کامل این مدل شیر با توجه به طراحی خاصی که دارد فقط با چرخاندن دسته شیر تا 90 درجه امکان پذیر می باشد .
 شیر های پلی اتیلن به واسطه جنسی که در ساختارشان دارند مقامت بالایی در برابر خوردگی از خود نشان می دهند و در عین حال دارای ساختاری مقام و سبک می باشند که نصب و نگهداری از این شیر بسیار راحت و کم هزینه می باشد .
 شیر پلی اتیلن به واسطه مکانیزم قطع و وصل خود در صورت باز بودن به واسطه ایجاد سطح مقطعی یک نواخت دارای افت فشار بسیار پایینی در سیستم می باشند . در این شیر به واسطه نوع جنس خود در سیستم باز و بست خود نیاز به هیچ گونه روغنکاری ندارد و تعمیر و نگهداری راحتی را به ارمغان می آورد . و درکتار تمام مزایای بالا دارای قیمت مناسبی نسبت به شیر های فلزی و برنجی مشابه خود می باشد .
 شیر گازی پلی اتیلن در سایزهای مختلفی در بازار موجود است که برای نصب شیر فوق که در دو طرف خود رزوه داخلی دارد می توان لوله را مستقیم به آن نصب کرد و یا  با بستن مغزی به دو طرف شیر آن را به گونه ای دیگر بست که در این رابطه می توان به بستن سر شلنگی و نصب شلنگ اشاره کرد .

پرسش و پاسخ شیر پلی اتیلن


نظرات شیر پلی اتیلن

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

برچسب ها: شیر, پلی اتیلن, اتصالات