. رگلاتور(شیر فشار شکن) سمپاش

رگلاتور(شیر فشار شکن) پمپ کومت 71

کد قطعه: 2023

  • وضعیت : موجود
  • تعداد موجودی : 5
تماس بگیرید

نقد و بررسی رگلاتور(شیر فشار شکن) پمپ کومت 71

رگلاتور یا همان شیر فشار شکن یکی از قسمت های مهم سمپاش های پشت تراکتوری می باشد که تاثیر مستقیم بر روی کیفیت سمپاشی دارد. شیرهای فشار شکن دارای انواع مختلفی است که شما می توانید به صورت آنلاین از سایت کاشت پلاس انتخاب و خریداری نموده و درب منزل خود دریافت نمایید. امکان ارسال کالا به سراسر کشور وجود دارد و حد اکثر طی دو الی سه روزکاری، کالای خریداری شده، به دست شما خواهد رسید.

رگلاتورها اغلب مخصوص و متناسب با هر پمپ ساخته می شوند و همراه با پمپ ساخته شده و به فروش می رسند؛ اما در مواردی که پمپ ها دارای دبی و فشار یکسان باشند و تعداد خروجی های شیر متناسب با کارکرد سمپاش مورد استفاده باشد، می توان از یک شیر فشار شکن برای پمپ های مختلفی استفاده نمود.

شیر فشار شکن c-71 مخصوص پمپ کومت 71 ترک می باشد و محصول کشور ترکیه است. این شیر از بدنه ای چدنی و ضد زنگ ساخته شده و مجهز به سه خروجی که دو تای آن ها دارای شیر بوده؛ می باشد. برای استفاده از خروجی سوم، باید یک شیر با رزوه مناسب اتصال مورد نظر به خروجی سوم شیر متصل شود. همچنین این شیر دارای شیر قطع و وصل جریان و اهرم تنظیم فشار فنری می باشد که با استفاده از آن ها می توان جریان محلول سم را به طور کلی قطع و وصل نمود و با استفاده از اهرم فنر دار، فشار جریان را نیز تنظیم نمود تا سمپاشی به نحو مناسب انجام شود.

پرسش و پاسخ رگلاتور(شیر فشار شکن) پمپ کومت 71


نظرات رگلاتور(شیر فشار شکن) پمپ کومت 71

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

برچسب ها: شیرفشارشکن سمپاش, رگلاتور سمپاش, رگلاتور کومت