. شلنگ فشار قوی پرس شده

شلنگ پرس شده 1/4

کد قطعه: 4007

  • نوع شلنگ چین درجه یک
  • نوع اتصالات دوسر صاف
  • ماکزیمم فشار 200bar
موارد بیشتر
  • تولیدکننده: چین
  • وضعیت : ناموجود
  • تعداد موجودی : 0
قیمت: 0 تومان

نقد و بررسی شلنگ پرس شده 1/4

 شلنگ پرس شده

 شلنگ فشار قوی پرس شده یکی از قطعات پر استفاده در ماشین آلات می باشد که برای حرکت و ایجاد نیرو از نیروی هیدرولیک استفاده می نمایند. که در سایز های متفاوت بسته به نوع عملکرد در سایز های ¼ ، 3/8 ، ½ ، ¾ در بازار برای مصارف صنعتی و کشاورزی موجود می باشد.
 در کشاورزی به واسطه استفاده از تراکتور به عنوان تامین کننده نیرو و توان برای به حرکت در آوردن ماشین آلات و ادوات که بخشی از این نیرو توسط نیروی هیدرولیک تامین می شود که برای انتقال آن از شلنگ فشار قوی پرس شده استفاده می نمایند و بخش دیگر به واسطه دوران pto تراکتور و انتقال آن به واسطه گاردان می باشد.
 در اتصالات شلنگ های فشار قوی برای یک اتصال ایمن و با اطمینان، مهره دنباله های شلنگ را به واسطه پرس هیدرولیک روی شلنگ نصب می نمایند تا در فشار های احتمالی از این نقطه نشتی ایجاد نشود. این شلنگ های با توجه به فشار کاری تا 200 بار را می تواند تحمل نماید.
 مهره دنباله ها در دونوع می باشند که بسته به مصرف باید انتخاب شوند که از جمله این مهره دنبال ها می توان به مهره دنباله صاف و مهره  دنباله خم اشاره نمود.
 شلنگ پرس شده با توجه به نیاز بازار از جنس شلنگ درجه یک چین می باشد و مهره دنباله های آن هم از جنس اصلی می باشد.
برای تهیه شلنگ فشار قوی هیدرولیک آماده، باید به سایز شلنگ و مهره دنباله آن توجه نمایید که
شرکت کاشت پلاس با توجه به نیاز بازار به شلنگ پرس شده آماده در سایز و طول های متفاوت آماده نموده و به شما مشتری عزیز ارائه می نماید.
با توجه به تنوع محصولات در این بخش در صورت نیاز به سایر سایز ها و یا شخصی سازی سفارش می توانید برای تهیه شلنگ فشار قوی پرس شده با کارشناس های ما تماس حاصل فرمایید.

مشخصات فنی شلنگ پرس شده 1/4

مشخصات شلنگ پرس شده
نوع شلنگ چین درجه یک
نوع اتصالات دوسر صاف
ماکزیمم فشار 200bar
طول شلنگ انتخابی

پرسش و پاسخ شلنگ پرس شده 1/4


نظرات شلنگ پرس شده 1/4

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

برچسب ها: شلنگ قطعات استاندارد