. شاتون پمپ ۵۳۰

شاتون پمپ ۵۳۰ ایتالیا

کد قطعه: 7052

  • سازنده ایتالیا
  • جنس آلومینیوم
  • تولیدکننده: ایتالیا
  • وضعیت : موجود
  • تعداد موجودی : 6
قیمت: 305,000 تومان

نقد و بررسی شاتون پمپ ۵۳۰ ایتالیا

شاتون پمپ 530 ایتالیا

  شاتون پمپ 530 برتولینی ایتالیا با توجه به اهمیت نقش خود در عملکرد در سیستم پمپ 530 دارای تنوع جنس از نظر کشور سازنده در بازار می باشد.
 شاتون پمپ 530 از جنس آلومینیوم باید دارای دقت بالایی در رابطه با تلرانس های ابعادی باشد تا در زمان کارکرد پمپ خللئ ایجاد نکند که این امر توسط مدلساز های ایرانی در ساخت این محصول لحاظ گردیده و توانسته اند قطعه ای با توجه به تمام تلرانس های مورد نیاز در ساخت نمونه از روی نمونه اصلی شده اند.
 در کنار نمونه اصلی در بازار به دلیل قیمت مناسبی که قطعه ایرانی به نسبت نمونه اصلی دارد به عنوان یدکی در پمپ ها مورد استفاده قرار می گیرد که این امر نشان دهنده کیفیت قابل قبول شاتون پمپ 530 ایرانی دارد. البته این محصول همان گونه که گفته شد نمونه برداری شده از روی قطعه اصلی می باشد پس می توان نمونه اصلی با بی توجهی به قیمت آن دارای مشخصات کیفی بالاتری می باشد.
  برای توضیح عملکرد شاتون در پمپ 530 می توان گفت که شافت هزار خاری پمپ که توسط گاردان به PTO وصل شده است با کلاچ کردن PTO   شافت پمپ شروع به چرخش می کند و به دلیل خارج مرکز بودن قسمت میانی میلنگ که محل قرار گیری پایه شاتون روی آن می باشد باعث حرکت شاتون می شود شاتون این جا به جایی را به پیستون توسط گژین پین انتقال می دهد.
 این جا به جایی توسط لاستیک دیافراگم باعث مکش و دمش در سیال می شود که این فرآیند می تواند سیال خروجی را دارای فشار 40 بار و حجم انتقال این فرآیند در حدود 54 لیتر بر دقیقه می باشد که این مقدار میزان قابل قبولی برای سمپاش های بالدار کوچک و سمپاش های لانس دار می باشد.
  شاتون پمپ 530 به واسطه استحکاک دائمی خود روی میلنگ باید در روغن غوطه ور باشد تا استحکاک آن راتا حد قابل قبولی کاهش دهد. اما این استحکاک به مرور می تواند به شاتون که جنس نرمی به نسبت میلنگ دارد آسیب بزند که باتوجه به عملکرد پمپ باید این قطعه بعد از گذشت زمان طولانی تعویض شود.
 حال دوستانی که می توانند نکاتی را به این مطلب اضافه کنند یا در این رابطه سوالاتی دارند می توانند با کارشناسان ما و یا با درج نظر خود در قسمت نظرات ما را از این نکات بهره مند سازند.

مشخصات فنی شاتون پمپ ۵۳۰ ایتالیا

ریگلاتور برتولینی
سازنده ایتالیا
مشخصات فنی لانس
جنس آلومینیوم

پرسش و پاسخ شاتون پمپ ۵۳۰ ایتالیا


نظرات شاتون پمپ ۵۳۰ ایتالیا

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

برچسب ها: شاتون، یدکی پمپ، پمپ۵۳۰، پمپ برتولینی،پمپ سمپاش