. سوپاپ پمپ ۵۳۰ ایتالیا

سوپاپ پمپ ۵۳۰ ایتالیا

کد قطعه: 8090

  • جنس بدنه فلزی
  • سازنده ایتالیا
  • تولیدکننده: ایتالیا
  • وضعیت : موجود
  • تعداد موجودی : 14
قیمت: 380,000 تومان

نقد و بررسی سوپاپ پمپ ۵۳۰ ایتالیا

سوپاپ پمپ 530
 سوپاپ پمپ 530 در هر پمپ شش عدد مورد استفاده قرار می گیرد که دو به دو یک سیکل را تشکیل می دهند. و در فرآیند پمپ نقش بسیار مهمی را ایفا می کنند.
 سوپاپ به قطعه ای گفته می شود که با تجه به مکانیزمی که دارد تنها از یه جهت اجازه عبور سیال را می دهد در طرف دیگر خود اجازه هیچ گونه عبور سیال را نمی دهد.
 همان طور که می دانید مکانیزم پمپ های دیافراگمی به این گونه می باشد که حرکت دورانی میلنگ که توسط PTO تراکتور ایجاد می شود باعث حرکت خطی پیستون وشاتون پمپ می شود و به واسطه اتصال لاستیک دیافراگم با پیستون در قسمت سر سیلندر پمپ باعث مکش و کمپرس سیال می شود.
 حال دو عدد سوپاپ که در مجراهای سرسیلندر به صورت چپ و راست به گونه ای نصب شده اند که یک از آن ها در مجرای ورودی و دیگری در مجرای خروجی سر سیلندر نصب گردیده اند.
 حال در زمانی که لاستیک دیافراگم عمل مکش را انجام می دهد سوپاپی که در مجرای ورودی پمپ می باشد مسیر را برای ورود سیال ازقسمت ورودی باز می کند و سیال وارد سر سیلندر می شود. در این زمان سوپاپ خروجی اجازه مکش از مجرای خروجی را نمی دهد و مسیر بسته می باشد.
 در ادامه با حرکت به جلوی پیستون و کمپرس سیال سوپاپ پمپ که در مجرای ورودی می باشد مسیر را بسته وسیال تنها از سوپاپ خروجی اجازه عبور دارد که این امر در عملکرد پمپ هزاران بار صورت می پذیرد و باعث پمپاژ سیال می شود.
  در صورت هر گونه خرابی در سوپاپ ها شاهد  افت فشار در خروجی می شویم چرا که در زمان مکش مقداری از قسمت خروج و در زمان کمپرس که باید تمام سیال به سمت خروجی هدایت شوند مقداری از سیال به سمت ورودی باز می گردد که این امر باعث کاهش بازده پمپ می شود.

مشخصات فنی سوپاپ پمپ ۵۳۰ ایتالیا

ریگلاتور برتولینی
جنس بدنه فلزی
سازنده ایتالیا

پرسش و پاسخ سوپاپ پمپ ۵۳۰ ایتالیا


نظرات سوپاپ پمپ ۵۳۰ ایتالیا

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

برچسب ها: سوپاپ _پمپ_ ۵۳۰ _ایتالیا