. سمپاش الکتروجت پروانه ایی

سمپاش الکتروجت پروانه ایی

کد قطعه: 1007

  • تولیدکننده: ایران
  • وضعیت : موجود
  • تعداد موجودی : 1
قیمت: 10,900,000 تومان

نقد و بررسی سمپاش الکتروجت پروانه ایی

دستگاه اکتروجت پروانه ایی که بوسیله برق 12V کارمیکند وبه راحتی قابل نصب روی تانکرهای سمپاش است.

بانصب این دستگاه در انتهای تانکر میتوان با عبور کردن در کرت باغهایی که درختان به صورت ردیفی کاشت شدن عملیات سمپاشی رو انجام داد. این دستگاه بدلیل برقی بودن و کم بودن تجهیزات مکانیکی از استهلاک بسیار کمی برخوردار و همین باعث شده خرابی بسیار ناچیزی داشته باشد.ونکته دیگر نصب و راه اندازی بسیار ساده ای دارد که درکمترین زمان و فقط با نصب دستگاه در فاصله 1/70 متری از سطح زمین روی شاسی سم پاش و اتصال کابل و شلنگهای دستگاه میتوان عملیات سم پاشی را شروع کرد . یکی از مزیتهای این دستگاه قابل تغییر کورس حالت الاکنگی نازلهاست که از 42 الی 85درجه قابل تنظیم هست ،که میشه برحسب فاصله درختها ، بزرگ و کوچیکشون ، این زاویه را به راحتی و کمترین زمان تغییر داد . یکی دیگر از امکانات این دستگاه میتوان به تغییر موقعیت هر نازل به صورت مجزا در هر طرف اشاره کرد که برای ایده آل تر بودن پاشش ، تغییرات مناسب را میتوان اعمال کرد.این دستگاه مجهز به پراژکتور نیز هست که عملیات سم پاشی در شب نیز ممکن است. ونکته دیگر قابل ارتقاء بودن دستگاه هستش که در صورت تغییر در پمپ سم پاشتحت شرایط مختلف قابلیت چهار نازل شدن را دارد و همینطور این قابلیت را داردکهدر صورت نیاز هر نازل بسته میشود .

این نوع دستگاه دو نوع سرعت تند و کند داره که برحسب شرایط نیاز قابل تغییر است.شعاع پاشش دستگاه از هر طرف 3/5 الی 5 متر است نازلهای استفاده شده در این دستگاه قابل تنظیم هستن که با توجه به شرایط از جت پاش تا حالت پودری تنظیم میشود. این دستگاه تحمل فشار پمپهای از 22 تا 150 بار و غیره را دارد با توانایی مداوم کار را دارد.

در ساخت این دستگاه ازبهترین متریال برای هرچه بهتر و کارامد تر شدن استفاده شده و تمام قطعات یدکی این دستگاه موجود میباشد.دستگاه آپشن دار اکتروجت پروانه ایی بصورت دستی و کنترل از راه دور قابل استفاده میباشد و نیازی به جابجایی راننده ندارد که این دستگاه دو آپشن مهم دارد که شامل کنترل از راه دور و پراژکتور با زاویه 180 درجه روشنایی برای سمپاشی در شب را دارد.

پرسش و پاسخ سمپاش الکتروجت پروانه ایی


نظرات سمپاش الکتروجت پروانه ایی

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

برچسب ها: سمپاش