. سمپاش اتومایزر خطی

سمپاش اتومایزر خطی

کد قطعه: 1015

  • تولیدکننده: ایران
  • وضعیت : موجود
  • تعداد موجودی : 1
تماس بگیرید

نقد و بررسی سمپاش اتومایزر خطی

سمپاش اتومایزر خطی  یکی از محبوب ترین سمپاش های توربینی برای سمپاشی باغات بدون سقف می باشد . این مدل سمپاش برای سمپاشی درختان در باغ های وسیع می باشد که با توجه به افزایش حجم و سرعت در هوا در کنار پاشش نازل های خود باعث سمپاشی درختان به صورت بسیار مفید می شود که این امر باعث می شود که برگ ها به صورت زیر و روی کامل به سم آغشته شوند .

سمپاش اتومایزر خطی با توجه به مکانیزمی و مجرای خروجی که دارد متناسب سمپاشی و محلول پاشی درختان بلند و باغات بدون سقف می باشد

 سمپاش اتومایزر تاوری یا خطی دارای بدنه بلند که تنها هوای فشرده را به صورت متمرکز از طرفین به درختان می زند که همانند فن گرد دوران خود را توسط گیربکس دو حالته فن تامین می نماید .این مدل فن بر روی شاسی های 800 و 1000 لیتری به صورت سوارشونده و 2000 لیتری به صورت کششی نصب می گردد .


گیربکس توربینی نصب شده بر روی این فن از نوع سه حالته می باشد که با توجه به نیاز می توانید دور فن را روی 1880 و در مواقعی بر روی 2450 دور بر دقیقه تنظیم نمایید و در حالت سوم در صورت عدم نیاز به دوران فن می توانید آن را رو حالت خلاص قرار دهید .

 سمپاش توربینی فوق از نوع ریورز با قطر 900 میلیمتر  می باشد که هوای ورودی را از سمت مخزن مکش می نماید که این مدل  فن در کنار مکش فوق العاده کمترین خاک و شاخه و برگ درختان را به داخل توربین می کشد که این امر باعث افزایش عمر پروانه و بدنه اصلی فن می شود.

 

همان طور که مشاهده می نمایید مجرای خروجی فن به صورت عمود به زمین و همراستای درختان اطراف طراحی شده است که این امر باعث افزایش تمرکز هوای خروجی بر روی درختان می گردد . که برای افزایش بهره وری فن در مجرای خروجی  از پره ها ی هدایت کننده هوا استفاده می نماییم .

نازل های برنجی این فن از نوع دوسر ضد چکه می باشد که در مجرای خروجی نصب گردیده اند تعداد این نازل ها 22 عدد  می باشند .

 سمپاش های توربینی به واسطه نیاز به دبی بالا جهت تغذیه نازل ها و هم زدن مخزن باید از پمپ های دیافراگمی پر قدرت استفاده نمود که شامل پمپ 145 و 121 کمت ایتالیا می باشد .

 شاسی سمپاش از مقاوم ترین مواد طراحی و ساخته شده است 

رینگ و لاستیک های مصرفی از بهترین نوع آن ساخت کشور ترکیه می باشد که بر روی اکسل دارای قابلیت تنظیم دو حالته ارتفاع نصب گردیده است . این اکسل دارای قابلیت تنظیم عرض لاستیک ها هم می باشد

* فیلتراسیون توربین باغی فوق دارای یک فیلتر سوپاپ دار متناسب با حجم مخزن در ورودی پمپ و دو فیلتر شن گیر قبل از نازل های توربین می باشد که در کنار صافی داخل نازل ها از مسدود شدن نازل ها در اثر حرکت ذرات معلق در سیال جلوگیری می نمایند .

در سمپاش های اتومایز باغی به دلیل نیاز به قدرت بالای مانور پذیری سمپاش از مکانیزم اتصال دو نقطه در این شاسی استفاده شده است که در کنار این حسن می توان ارتفاع آن را با جک تراکتور تنظیم نمود و در زمان نصب سمپاش به تراکتور این جک ها می توانند کمک شایانی نمایند .

در انتهای شاسی دارای گارد مناسب جهت جلوگیری برخورد جسم خارجی به فن می باشد .

مخزن در این سمپاش از نوع سه تیکه 2000 لیتری می باشد که یکه مخزن داری 2000 لیتر جهت نگهداری محلول ، یک مخزن دارای مخزن 150 لیتری شستشوی سیستم و یک مخزن 5  لیتری جهت شستشوی دست می باشد .

سمپاش اتومایزر باغی فوق با توجه به مشخصات بالا ارائه می گردد در صورت نیاز به تغییر در هر بخش از آن می توانید با تماس با کارشناسان ما در میان گذارید .


پرسش و پاسخ سمپاش اتومایزر خطی


نظرات سمپاش اتومایزر خطی

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

برچسب ها: سمپاش