سمپاش فرغونی 100 لیتری

کد قطعه: 100 لیتری

  • مدل سمپاش موتور
  • سازنده تایوان -تایلند - چین
  • سازنده موتور چین - ژاپن- تایوان
موارد بیشتر
  • وضعیت : موجود
  • تعداد موجودی : 8
تماس بگیرید

نقد و بررسی سمپاش فرغونی 100 لیتری

 سمپاش فرغونی

سمپاش فرغونی به مدل سمپاشی تلقی می شود که دارای یک مخزن 100 یا 200 لیتری که روی یه شاسی فلزی به همراه دوچرخ و دسته می باشد گفته می شود که عموما از موتور پمپ بنزینی و در مواقعی برقی جهت ایجاد فشار در سیال استفاده می کنند.
 در کشاورزی جهت دور کردن آفات و حشرات مضر از سمپاشی استفاده می کنند که این امر به دلیل وسعت زمین های کشاورزی کاری دشوار و طاقت فرسا می باشد اما امروزه از سمپاش های موتور جهت سمپاشی در مزارع استفاده می شود. که یکی از این مدل سمپاش ها سمپاش فرغونی می باشد.
 سمپاش فرغونی دارای مخزن 100 لیتری به واسطه از موتور پمپ خود می تواند فشار بسیار بالایی را تامین کند که عموما در پمپ خود دارای 2 شیر خروجی می باشد که می تواند از هر خروجی تا شعای 25 متر فشار قابل قبولی را داشته باشد که با قراردادن مخزن در وسط می توان تا شعاع 25 متر را به فشار و پاششی یکنواخت داشت.
 با مقایسه سمپاش فرغونی و سمپاش های دستی می توان به این جمع بندی رسید که با استفاده از سمپاش فرغونی می توان در هر هکتار 50 لیتر کاهش مصرف و همین طور یک نواختی پاشش نسبت به سمپاش دستی به همراه داشت و با تغییر در نازل از این سمپاش به عنوان یک علف کش کارآمد استفاده نمود و به واسطه عدم حمل محلول توسط اپراتور باعث عدم خستگی و بازدهی بالای فرد می شود. و به دلیل بالا بودن سرعت عمل کرد یک سمپاش دستی در طول روز می تواند پنج هکتار باغ را سمپاشی کند که این عدد در سمپاش فرغونی تا صد هکتار قابل جابه جایی می باشد.
 سمپاش فرغونی به واسطه طراحی که دارد بیشتر برای سمپاشی در باغ های مورد استفاده قرار می گیرد و در مزارع به جز پاره از مواقع کارایی مناسبی ندارد.


 توضیحات فنی

    سمپاش فرغونی فوق دارای بدنه ای ساده از جنس پروفیل های آهنی موجود در بازار می باشد که با رنگ کوره ای پوشش داده شده است.
 مخزن پلی اتیلن که به دو شکل استوانه و مکعب خدمتتان ارائه می گردد.
     شیلنگ و لانسی که همراه این محصول ارائه می شود از نوع چینی می باشد که در صورت نیاز به جنس بهتر می توانید در سفارش خود آن را لحاظ کنید.
عامل مهمی که در قیمت سمپاش فرغونی تاثیر قابل توجهی دارد، نوع پمپ مصرفی و همچنین موتور آن می باشد که پمپ بتواند در زمان پاشش فشار یکنواختی را  در اختیار ما قرار دهد و موتور نیز توان چرخش پمپ را داشته باشد.
توجه به شرایط و میزان مصرف سمپاش به شما کمک می کند تا یک خرید مناسب انجام دهید چرا که در هنگام خرید باید به نوع پمپ و موتور آن توجه کرد برای مثال موتور پمپ های چینی به نسبت قیمتی که دارند کیفیتی مناسب نیز در اختیار کاربر قرار می دهند و با توجه به بازخوردهایی که از شما مشتریان به دست آمده اگر به سرویس و نگهداری آن توجه شود به خوبی کار می کنند.
اختلاف قیمت موتور پمپ های ژاپن و تایوان به نسبت جنس چینی آن به واسطه ی متریال بهتر و کیفیت ساخت آن است که البته نام آن ها نیز در قیمت بی تاثیر نیست.
این توضیحات تنها برای انتخاب درست شما دوست عزیز بود تا بتوانید با توجه به میزان بودجه و نوع مصرف خود، یک محصول کارآمد با قیمت مناسب را برای مصرف شخصی خود تهیه کنید.
 از شما دوست عزیز که تجربه کار با این محصول را دارید خواهشمند است تا نظرات خود را در قسمت نظرسنجی قرار داده تا عزیزانی که در خرید دچار سردرگمی شده اند بتوانند بهترین تصمیم را بگیرند.

مشخصات فنی سمپاش فرغونی 100 لیتری

مشخصات فنی سمپاش فرغونی 100لیتری
مدل سمپاش موتور
سازنده تایوان -تایلند - چین
سازنده موتور چین - ژاپن- تایوان
نوع شاس فرغونی
تعداد سیلندر 1
سیستم موتور چهار زمانه
توان موتور اسب 6.5-6-4
میزان پاشش متر12
حداکثر میزان پاشش 45L/min
جنس مخزن پلی اتلین
نوع سوخت برق-بنزین
ضرفیت مخزن لیتر100
اتصال به تراکتور ندارد
وزن 48000g
فشار سیستم 40bar
تعداد خروجی 2
ایزار مه پاشی لانس
سایر مشخصات

پرسش و پاسخ سمپاش فرغونی 100 لیتری


نظرات سمپاش فرغونی 100 لیتری

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

برچسب ها: سمپاش فرغونی, سمپاش موتوری, سمپاش 100 لیتری