سمپاش زنبه ای

کد قطعه: سمپاش زنبه ای

  • مدل سمپاش موتور
  • سازنده تایوان -تایلند-چین
  • سازنده موتور چی-ژاپن-تایوان
موارد بیشتر
  • وضعیت : موجود
  • تعداد موجودی : 7
قیمت: 5,000,000 تومان

نقد و بررسی سمپاش زنبه ای

  سمپاش زنبه ای

 سمپاش زنبه ای یکی از متداول ترین سمپاش های در کشاورزی می باشد این مدل سمپاش به واسطه طراحی و نوع ساختار خود دارای وزن کم و به نسبت کارایی خود دارای حجم کوچکی می باشد.
 در کشاورزی به واسطه وسعت زیاد مراتع و باغ های و همین طور سرعت در سمپاشی بسیار حائز اهمیت می باشد که باید در زمان بسیار کم تمام مراتع را در جهت جلوگیری از آفات سمپاشی کرد که این امر باعث می شود تا کشاورزان از سمپاش های موتوری به جای سمپاش های دستی استفاده کنند. البته سمپاش های موتور به دو دسته برقی و سوخت فسیلی تقسیم می شوند که به واسطه سمپاش ها رد مراتع کشاورزی و عدم دست رسی به به برق استفاده از سمپاش های برقی بسیار کار مشکلی می باشد از این رو کشاورزان برای سمپاشی باغات خود به سمت سمپاش های موتوی سوق پیدا کرده اند.
 سمپاش زنبه ای عموما دارای شاسی سبک که قابلیت نصب انواع موتور پمپ ها را روی خود دارد که این موتور پمپ با توجه به میزان فشار و دبی خروجی و شرکت سازنده دارای گونه های مختلفی می باشد.
 موتور پمپ سمپاش های زنبه ای با ایجاد فشار در سیستم و استفاده از نازل های مورد استفاده در آن باعث پودر شدن محلول سم گردیده که این عمل باعث باعث افزایش پوشش دهی، کاهش مصرف سیال وافزایش سرعت سمپاشی می شود.
 پمپ سمپاش زنبه ای معمولا دارای دو یا سه خروجی می باشد که هر خروجی می تواند تا 25 متر شیلنگ را کاملا تامین کند که این سمپاش را در وسط قرار می دهند و با شیلنگ می توانند تا شعاع 25 متری از سمپاش را سمپاشی کنند.
 سمپاش زنبه ای به واسطه پاشش تا سیزده متر می توان برای شستشوی درختان به واسطه حمل روی وانت و وسایل نقلیه موتوری مورد استفاده قرار داد که این امر در شهر ها به واسطه کارایی فوق جهت شستشوی سطل های زباله، دیوارها و همین طور درختان مورد استفاده قرار می گیرد.


توضیحات فنی

    این سمپاش زنبه ای دارای بدنه ای ساده از جنس پروفیل های آهنی موجود در بازار می باشد که با رنگ کوره ای پوشش داده شده است.
 مخزن پلی اتیلن این محصول به دو شکل استوانه ای و مکعب خدمت شما ارائه می گردد.
    شیلنگ و لانس همراه این سمپاش از نوع چینی می باشد که در صورت نیاز به جنس بهتر می توانید در سفارش خود آن را لحاظ کنید.
عامل مهمی که در قیمت سمپاش فرغونی تاثیر قابل توجهی دارد، نوع پمپ مصرفی و همچنین موتور آن می باشد که پمپ بتواند در زمان پاشش فشار یکنواختی را  در اختیار ما قرار دهد و موتور نیز توان چرخش پمپ را داشته باشد.
توجه به شرایط و میزان مصرف سمپاش به شما کمک می کند تا یک خرید مناسب انجام دهید چرا که در هنگام خرید باید به نوع پمپ و موتور آن توجه کرد برای مثال موتور پمپ های چینی به نسبت قیمتی که دارند کیفیتی مناسب نیز در اختیار کاربر قرار می دهند و با توجه به بازخوردهایی که از شما مشتریان به دست آمده اگر به سرویس و نگهداری آن توجه شود به خوبی کار می کنند.
اختلاف قیمت موتور پمپ های ژاپن و تایوان به نسبت جنس چینی آن به واسطه ی متریال بهتر و کیفیت ساخت آن است که البته نام آن ها نیز در قیمت بی تاثیر نیست.
این توضیحات تنها برای انتخاب درست شما دوست عزیز بود تا بتوانید با توجه به میزان بودجه و نوع مصرف خود، یک محصول کارآمد با قیمت مناسب را برای مصرف شخصی خود تهیه کنید.
 از شما دوست عزیز که تجربه کار با این محصول را دارید خواهشمند است تا نظرات خود را در قسمت نظرسنجی قرار داده تا عزیزانی که در خرید دچار سردرگمی شده اند بتوانند بهترین تصمیم را بگیرند.

مشخصات فنی سمپاش زنبه ای

مشخصات فنی سمپاش زنبه ای
مدل سمپاش موتور
سازنده تایوان -تایلند-چین
سازنده موتور چی-ژاپن-تایوان
نوع شاسی زنبه ای
تعداد سیلندر 1
سیستم موتور چهار زمانه
توان موتور اسب6.5-6-4
میزان پاشش متر 12
جنس مخزن ندارد
حداکثر میزان پاشش 45L/min
نوع سوخت برق-بنزین
ضرفیت مخزن ندارد
اتصال به تراکتور ندارد
وزن 38000g
فشار سیستم 40bar
تعداد خروجی 2
ایزار مه پاشی لانس
ابعاد
سایر مشخصات

پرسش و پاسخ سمپاش زنبه ای


نظرات سمپاش زنبه ای

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

برچسب ها: سمپاش, سمپاش موتوری, سمپاش زنبه ای, سمپاش کوچک, سمپاش سبک