. سرسیلندر پمپ 530

سرسیلندر پمپ 530

کد قطعه: 3038

  • سازنده ایران
  • جنس بدنه آلمینیومی
  • ابعاد
موارد بیشتر
  • تولیدکننده: ایران
  • وضعیت : موجود
  • تعداد موجودی : 18
قیمت: 182,000 تومان

نقد و بررسی سرسیلندر پمپ 530

  سر سیلندر پمپ 530 ایتالیا

 سرسیلندر پمپ 530 برتولینی ایتالیا یکی از مجموعه قطعات تشکیل دهنده پمپ می باشد که کار تنظیم عملکرد مکش و فشار را انجام می دهد. سر سیلندر پمپ در بالاترین قسمت پمپ گفته می شود که دقیقا روی محفظه سیلندر را پوشش می دهد. سر سیلندر پمپ باید کاملا آبندی باشد تا کمتر نشتی و هوا دهی را نداشته  باشد چرا که در فشار بالایی که پیستون ها در سیال ایجاد می کنند هر گونه نشتی و یا هوا کشیدن سیستم در عملکرد پمپ اخلال ایجاد می کند.
 سرسیلندر پمپ 530 دارای محل قرار گیری سوپاپ ها می باشد که توسط سر سیلندر پوشش داده می شود. همان طور که می دانید پمپ 530 ایتالیا از جمله پمپ های دیافراگمی می باشد که معمولا با توجه به مشخصات فنی که دارد  در سمپاش های سبک مورد استفاده قرار می گیرد. پمپ در عملکرد خود به واسطه چرخش شافت خود توسط تراکتور باعث حرکت پیستون داخل سیلندر پمپ می شود که این حرکات بر روی لاستیک دیافراگم پمپ تاثیر گذاشته که باعث مکش و فشار در سیال می شود.
 این عملکرد پمپ باعث افزایش دما در سیال و پمپ می شود که می تواند برای پمپ مضر باشد به همین دلیل جنس بدنه سرسیلندر را  از جنس آلومینیوم و روی بدنه آن شیارهایی قرارداده اند تا سطح تماس بیشتری با هوای بیرون داشته باشد و دمای پمپ را کنترل کنند.
 سرسیلندر پمپ 530  فوق نمونه ایرانی سرسیلندر می باشد که دقیقا مطابق با نمونه اصلی طراحی و تولید شده است و می توان آن را برروی پمپ های 530 ایتالیایی هم به عنوان یدکی مورد استفاده قرار داد. البته که نمونه اصلی سرسیلندر با قیمتی بسیار بالاتر از نمونه ایرانی دارای کیفیت بالاتری می باشد اما با توجه به این اختلاف قیمت می توان از این جنس هم برای تعمیر پمپ خود استفاده نمود.
 همراه گرامی که به این مطلب توجه نمودین قطعا شما با این گونه قطعات سر وکاردارید و می توانید با بیان سوالات و نکاتی این مطلب را کامل تر نموده و ایرادات آن را بیان نمائید که در صورت امکان این سوالات و نکات خودتان را در قسمت نظرات با ما درمیان بگذارید.

مشخصات فنی سرسیلندر پمپ 530

مشخصات فنی بدنه شیرفشار شکن
سازنده ایران
جنس بدنه آلمینیومی
ابعاد
وزن 900G
سایر مشخصات

پرسش و پاسخ سرسیلندر پمپ 530


نظرات سرسیلندر پمپ 530

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

برچسب ها: سر سیلندر, یدکی پمپ, یدکی, قطعات یدکی, پمپ 530