رگلاتور(شیر فشار شکن) پمپ کومت 145

کد قطعه: c-145

  • وضعیت : موجود
  • تعداد موجودی : 3
تماس بگیرید

نقد و بررسی رگلاتور(شیر فشار شکن) پمپ کومت 145

رگلاتور یا همان شیر فشار شکن، در پمپ های فشار قوی و دبی (خروجی) بالا با سایر شیرهای فشار شکن متفاوت است. شیر فشار شکن یکی از قسمت های مهم سمپاش های پشت تراکتوری می باشد که تاثیر مستقیم بر روی کیفیت سمپاشی دارد. شیرهای فشار شکن دارای انواع مختلفی است که شما می توانید به صورت آنلاین از سایت کاشت پلاس انتخاب و خریداری نموده و درب منزل خود دریافت نمایید. امکان ارسال کالا به سراسر کشور وجود دارد و حد اکثر طی دو الی سه روزکاری، کالای خریداری شده، به دست شما خواهد رسید.

رگلاتورها اغلب مخصوص و متناسب با هر پمپ ساخته می شوند و همراه با پمپ ساخته شده و به فروش می رسند؛ اما در مواردی که پمپ ها دارای دبی و فشار یکسان باشند و تعداد خروجی های شیر متناسب با کارکرد سمپاش مورد استفاده باشد، می توان از یک شیر فشار شکن برای پمپ های مختلفی استفاده نمود.

شیر فشار شکن c-145 مخصوص پمپ کومت 145 ترک می باشد و محصول کشور ترکیه است. این شیر از بدنه ای چدنی و ضد زنگ ساخته شده و مجهز به سه خروجی می باشد. رگلاتور پمپ 145 ترک با سایر پمپ های دبی پایین تر متفاوت بوده و خروجی های آن نیاز به شیر ندارد و تمامی حالت های پاشش و قطع و وصل جریان با یک اهرم انجام می شود. به این صورت که اهرم شیر در چهار حالت مختلف می تواند قرار گیرد که در هر حالت، جریان محلول سم را به یک سمت هدایت می کند. مثلا  شیر را می توان در حالت قطع جریان یا بای پس جریان به داخل مخزن و یا هدایت جریان به سمت خروجی های شیر قرار داد. رگلاتور پمپ کومت 145 نیز دارای  پیچ تنظیم فشار می باشد که با استفاده از آن می توان، فشار جریان را متناسب با نوع محصول،سرعت تراکتور، تعداد و نوع نازل ها و... تنظیم نمود تا سمپاشی به نحو مناسب انجام شود.

پرسش و پاسخ رگلاتور(شیر فشار شکن) پمپ کومت 145


نظرات رگلاتور(شیر فشار شکن) پمپ کومت 145

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

برچسب ها: شیرفشارشکن سمپاش, رگلاتور سمپاش, رگلاتور کومت