درب سوپاپ پمپ 530

کد قطعه: 12016

  • سازنده ایران
  • جنس بدنه آلومینیوم
  • ابعاد
موارد بیشتر
  • تولیدکننده: ایران
  • وضعیت : موجود
  • تعداد موجودی : 30
تماس بگیرید

نقد و بررسی درب سوپاپ پمپ 530

 درسوپاپ پمپ 530 ایتالیا

 در سوپاپ پمپ 530 برتولینی از جمله قطعات موجود در پمپ 530 می باشد در عملکرد درست پمپ نفش مهمی را ایفا می کند. این قطعه به واسطه طراحی که دارد در کنار مسدود کردن سرسیلندر سوپاپ های سرسیلندر را در جای خود نگه می دارد تا در فرآیند سیستم مکش و فشار پمپ خللی ایجاد نشود.
  پمپ 530 برتولینی ایتالیا جزء پمپ های دیافراگمی می باشد که دارای سه سیلندر و پیستون می باشد که به واسطه حرکت میلنگ خود که گشتاورش را از PTO تراکتور می گیرد باعث ایجاد حرکت رفت و برگشت پیستون  می شود که به واسطه این حرکت عمل مکش و دمش سیال صورت می پذیرد.  در قسمت سرسیلندر سوپاپ هایی وجود  دارد که توسط درب سوپاپ نگه داشته شده اند.
 در پمپ530 بتولینی همانطور که گفته شد دارای سه مکانیزم سیلندر پیستون می باشد که هر مکانیزم دارای یک درسوپاپ می باشد که توسط دو عدد پیچ به سر سیلندر نصب شده است. فقط در زمان نصب در سوپاپ پمپ 530 باید به این نکته توجه شود که واسطه فشار کاری و وجود سیال پر فشار باید به صحیح نصب شدن اورینگ ها و لوازم آبندی در این محل توجه شود تا در اثر فشار هیچ گونه نشتی ایجاد نشود.
 در سوپاپ پمپ 530 فوق از جنس آلومینیوم می باشد که توسط متخصصان ایرانی مدلسازی و تولید شده و می تواند جایگزین مناسبی برای درسوپاپ اصلی که دارای قیمت متفاوتی به نسبت نمونه ایرانی می باشد شود.
 پمپ 530 ایتالیایی به واسطه کیفیت و کارایی مناسبی در سمپاش های مختلف از جمله سمپاش های پشت تراکتوری سوارشونده 400 و 600 لیتری و همینطور در سمپاش های کششی 1000, 1500 و 2000 لیتری که دارای خروجی تا نهایت بوم 12 متری و لانس هستند مورد استفاده قرار می گیرد نیاز به تامین قطعات یدکی و تعمیر و نگهداری دارد که به واسطه تامین قطعات آن به دو طریق تولید داخل و واردات آن از این بابت هیچ جای نگرانی نمی باشد.
 در سوپاپ پمپ 530 یک نمونه از قطعات یدکی ایرانی پمپ 530 ایتالیا می باشد که در دسترس شما دوست عزیز می باشد که باتوجه به ضمانت کیفیت توسط فروشگاه کاشت پلاس به شما ارائه می گردد.
 در صورتی که شما دوست عزیز نکته یا سوالی در مورد این محصول دارید می توانید در قسمت نظرات نظر و یا سوال خود را مطرح نمائید.

مشخصات فنی درب سوپاپ پمپ 530

مشخصات فنی بدنه شیرفشار شکن
سازنده ایران
جنس بدنه آلومینیوم
ابعاد
وزن 165g
سایر مشخصات

پرسش و پاسخ درب سوپاپ پمپ 530


نظرات درب سوپاپ پمپ 530

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

برچسب ها: نگهدارنده سوپاپ, درب سوپاپ, یدکی پمپ, یدکی, قطعات یدکی, پمپ 530