. تفلن مایع

تفلن مایع

کد قطعه: 5543

  • نوع آبندی اتصالات
  • سایز 50mml
  • رنگ آبی
موارد بیشتر
  • تولیدکننده: ترکیه
  • وضعیت : موجود
  • تعداد موجودی : 100
قیمت: 0 تومان

نقد و بررسی تفلن مایع

تفلن مایع

 تفلن مایع یا چسب تفلن یکی از بهترین جایگزین های نوار تفلن برای آبندی اتصالات می باشد که در کنار بالا بردن سرعت کار سطح تمیزی را به شما ارائه می دهد .

 برای مثال 50 میلی لیتر تفلن مایع در شرایطی یکسان برابر با 60 عدد نوار تفلن می باشد که در عین بالا بردن کیفیت  و سرعت بخشیدن به کار نسبت به تفلن بسیار مقرون به صرفه تر از نوار تفلن می باشد .

 طریقه استفاده از تفلن مایع

 برای استفاده از تفلن مایع ابتدا باید محل رزوه ها  را از هرگونه روغن و گرد و خاک تمیز کنیم و رزوه های ابتدایی اتصال را با میزان کمی از چسب تفلن آغشته می کنیم و می بندیم .

 باید توجه نمود تفلن مایع در ابتدا استفاده نمودن دارای مقاوت تا فشار 7 بار را تحمل می نماید و پس از گذشت 24 ساعت مقاومت آن تا فشار 700 بار افزایش پیدا می نماید .

 برای استفاده از مایع تفلن  از دستکش استفاده نمایید و در صورت تماس با آن با آب قابل شستشو می باشد . تفلن خمیری فوق دارای بوی اضافه مانند دیگر مواد مشابه نمی باشد و به راحتی در اتصالات آب آشامیدنی هم قابل استفاده می باشد .

 چسب تفلن با توجه به خاصیتی که دارد مقاومت بالایی در برابر لرزش و تکان دارد و پس از خشک شدن مقاوت بسیار بالایی در برابر سیالات در درجه حرارت های بالا از خود نشان می دهد . و در ادامه با توجه به چسبندگی بالایی که دارد در صورت نیاز برای باز نمودن اتصالات به راحتی باز می گردد .

در اتصالات سمپاش به واسطه استفاده از مایعات در آن عموما دارای نشتی می باشد که با استفاده از این نوع تفلن می توانید این مشکلات را کاهش دهید .

 تفلن مایع فورس ساخت کشور ترکیه و  یکی از بهترین برند های تفلن مایع در بازار ایران می باشد 

مشخصات فنی تفلن مایع

مشخصات فنی چسب
نوع آبندی اتصالات
سایز 50mml
رنگ آبی
دیگر مشخصات قابل اشتعال-بدون بو

پرسش و پاسخ تفلن مایع


نظرات تفلن مایع

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

برچسب ها: اتصالات, چسب, لوازم آبندی