. فیلترسمپاش،فیلتر 220 لیتری

فیلتر 220 لیتری

کد قطعه: 6004

  • نوع فیلتر سوپاپدار
  • جنس بدنه پلی اتلین
  • سازنده ترکیه
موارد بیشتر
  • تولیدکننده: ترکیه
  • وضعیت : موجود
  • تعداد موجودی : 1
قیمت: 650,000 تومان

نقد و بررسی فیلتر 220 لیتری

 فیلتر 220 لیتری

 یکی از قطعات بسیار مهم و حیاتی در سمپاش ها فیلتر می باشد که در سمپاش های سایز بزرگ از فیلتر 220 لیتری استفاده می کنند که در صورت ورود هر گونه ناخالصی جامد در زمان مکش و پر کردن مخزن به همراه آب وارد مخزن شده است را قبل از ورود به سیستم توزیع تصفیه کرده تا در روند سمپاشی با انسداد کردن مسیر اخلال ایجاد نکند .
 ادوات سمپاشی معمولا دارای سیستم فیلتراسیون هستن که از همان ابتدا که آب مکش می شود تا آخرین نقظه قبل از پاشش این عمل یعنی فیلتر کردن محلول ادامه پیدا می کند . فیلتر 220 ترک یکی از چند فیلتری می باشد که در سیستم فیلتراسیون استفاده می شود
 برای انتخاب مناسب ترین فیلتر باید در کنار کیفیت ساخت به مش بندی مناسب ، تعویض و تمیزکاری آسان صافی ها و نوع ساختار و جنس بدنه فیلتر توجه کرد .
فیلتر های سمپاش دارای صافی از جنس توری فلزی می باشد که محلول به واسطه عبور از روزنه های فیلتر تا حدی عاری از هرگونه ریزدانه می شود .
 فیلتر سمپاش با سایز 220 از دسته فیلتر های سوپاپدار ترکیه ای می باشد که دارای یک ورودی و یک خروجی با سایز 60 میلیمتر می باشد این تیپ فیلتر دارای مهره های برنجی در بدنه خود می باشند که به واسطه این مهره ها می توان آن ها را به سمپاش نصب کرد .
  مکانیزم سوپاپ فیلتر 220 لیتری فوق در زمان سمپاشی در حالت باز قراردارد و به محض باز کردنفیلتر جهت تمیز کاری سوپاپ عمل کرده و اجازه تخلیه مخزن را در زمان نظافت یا تعویض صافی را نمی دهد .
  220 بودن در این فیلتر به معنی دبی خروجی یا میزان حجم خروجی فیلتر بر حسب لیتر بر دقیقه می باشد که با توجه به نیاز سیستم انتخاب می شود .
 اورینگ صافی فیلتر 220 سمپاش ترک جهت آب بندی و دارای مش بندی منظم با توری فلزی می باشد .
 شلنگ های ورودی و خروجی برای نصب روی فیلتر 220 فوق به واسطه بسته شدن با بست روی مهره دنباله موجود روی فیلتر نصب می شود .

  شلنگهای فوق باید از نوع شلنگ های فنردار باشد این امر به دلیل وجود فشار های مکش و پمپاز که قبل و بعد فیلتر ایجاد می شود باعث عدم دفرمگی شلنگ شده و در مسیر ایجاد انسداد نکند .
 فیلتر 220 لیتر بر دقیقه ای فوق بیشتر در سمپاش هایی با لیتراژ بالای 1000 لیتر و ادواتی که مصرف خروجی بالایی دارن استفاده می شود .

مشخصات فنی فیلتر 220 لیتری

مشخصات فنی فیلتر
نوع فیلتر سوپاپدار
جنس بدنه پلی اتلین
سازنده ترکیه
جنس اتصالات پلاستیکی
نوع صافی توری استوانه ای
جنس توری فلزی
مش بندی 50
ماکزیمم دبی 220l / min
ابعاد 17cm*33cm
اتصالات G 1 1/2(4.8cm)
فشارکاری 40bar
اتصال به دستگاه دارد
وزن 1400g
سایر مشخصات

پرسش و پاسخ فیلتر 220 لیتری


نظرات فیلتر 220 لیتری

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

برچسب ها: سمپاش, فیلتر, ترک،220, فیلتر سمپاش