. درجه شیر فشارشکن

درجه شیر فشارشکن

کد قطعه: 3057

  • تولیدکننده: چین
  • وضعیت : موجود
  • تعداد موجودی : 16
قیمت: 250,000 تومان

نقد و بررسی درجه شیر فشارشکن

درجه شیر فشارشکن

 درجه شیر فشارشکن یا گیج فشارسنج همان صفحه عقربه داری می باشد که برای نمایش میزان فشار در سیستم بر روی شیر فشارشکن نصب شده است.
 در تمام سیستم ها که با توجه به پارامتر های فشار و دما کار می کنند برای جلوگیری از هر گونه خرابی و یا عدم عملکرد درست سیستم نیاز است که در لحظه بتوان میزان فشار و دیگر پارامتر های سیستم را چک نمود.
در ایران بیشتر در سیستم عملکرد سمپاش برای ایجاد  فشار و دبی از پمپ های پیستونی و دیافراگمی استفاده می نمایند. این پمپ ها با توجه به دور ورودی خود نهایت فشار و دبی را ایجاد می کنند که برای کنترل فشار برای استفاده در خروجیهای مورد نظر از شیر فشار شکن یا ریگلاتور استفاده می نمایند.
 بر روی این گونه شیر های کنترل فشار اهرم ها و مکانیزم هایی برای کاهش و افزایش فشار استفاده می نمایند این کاهش و افزایش به واسطه درجه شیر فشار شکن قابل مشاهده و چک کردن می باشد.
 گیج فشارسنج فوق در بازه فشار 0 تا 100 بار مندرج شده است که در با توجه به نوع سمپاش و طبق دفترچه راهنما سمپاش باید تنظیم شود.
 عملکرد این مدل فشارسنج به این شکل می باشد که سیال وارد فشار سنج می شود و فشار باعث حرکت قطعه c شکل می شود و این حرکت ناچیز باعث حرکت چرخدنده های داخل درجه فشارسنج می شود که در قالب صفحه مندرج شما می توانید فشار سیستم را مشاهده نمایید.
  درجه فشارسنج فوق دارای بدنه استیل و اتصال ¼ اینچی می باشد صفحه نمایش آن بین 0 تا 100 بار مندرج شده و همین طور در صورت چک کردن فشار طبق استاندارد psi صفحه مندرج در کنار اعداد مشکی دارای بخش psi  هم می باشد که با اعداد قرمز رنگ مندج شده است.

پرسش و پاسخ درجه شیر فشارشکن


نظرات درجه شیر فشارشکن

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

برچسب ها: یدکی پمپ, ریگلاتور