. مچی شیر فشار شکن

مچی شیر فشار شکن

کد قطعه: 2006

  • سازنده ایران
  • جنس بدنه پلیمر
  • ابعاد
موارد بیشتر
  • تولیدکننده: ایران
  • وضعیت : موجود
  • تعداد موجودی : 47
قیمت: 34,000 تومان

نقد و بررسی مچی شیر فشار شکن

مچی شیر فشار شکن

 مچی شیر فشار شکن یکی از قطعات شیر برتولینی با مشخصات ماکزیمم فشار چهل بار و حجم جا به جایی (دبی ) نود لیتر بر دقیقه می باشد. این مدل شیر به واسطه تقاضای بالای خود کارشناسان ایرانی را مجاب به طراحی و مدلسازی از روی نمونه اصلی این محصول پر فروش نموده و این امر باعث وجود دو نمونه از این شیر در بازار گردیده.
 وظیفه مچی شیر فشار شکن تنظیم فشار به واسطه پیچ و مهره می باشد  که با توجه به گردش این مچی در جهت و خلاف عقربه های ساعت باعث افزایش و کاهش فشار در سیستم می شود بر روی بدنه این قطعه جهت گردش درست مچی علائمی درج شده که جهت مثبت و منفی را نشان می دهد.
 یکی از نکات مهم که در زمان استفاده از شیر فشار شکن باید به آن توجه شود، زمان شروع به کار باید مچی در خلاف عقربه های ساعت چرخانده تا فشار در کمترین حالت خود باشد سپس کلاچ شیر را درگیر کنیم تا در حالت فشار بالا به پمپ آسیبی نرسد.
  به واسطه عملکرد این شیر یکی از قطعات پر کاربرد در این شیر مچی تنظیم می باشد که به واسطه استفاده از آن زودتر از دیگر قطعات دار خرابی و نیاز به تعویض دارد.
 مچی شیر فشار شکن از جنس پلیمر یکی از قطعات ساخته شده توسط تولید کنندگان داخلی می باشد که به عنوان قطعه یدکی در دو مدل داخلی و خارجی این شیر مورد استفاده قرار می گیرد. که می تواند به عنوان قطعه جایگزین اصلی در شیر استفاده نمود.
 تامین قطعات یدکی و ارائه خدمات پس از فروش یکی از مهم ترین دلایل خرید یک محصول می باشد که خریداران به ان توجه می کنند چرا که هر قطعه و محصول با توجه به درجه کیفیت خود دارای یک طول عمر و زمان مصرفی می باشد و بعد از مدتی استفاده نیازمند قطعات یدکی و خدمات تعمیر و نگهداری می شود.
  از دوستانی که در رابطه با شیر فشارشکن برتولینی سوال و یا نظری دارد که به این مطلب کمک می کند در خواست می شود در قسمت نظارات آن را درج نمایند تا به روند بهبود انتقال این اطلاعات کمک کند.

مشخصات فنی مچی شیر فشار شکن

مشخصات فنی بدنه شیرفشار شکن
سازنده ایران
جنس بدنه پلیمر
ابعاد
وزن 95g
سایر مشخصات

پرسش و پاسخ مچی شیر فشار شکن


نظرات مچی شیر فشار شکن

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

برچسب ها: فشار شکن, سمپاش, ایرانی, ایران, ریگلاتور, مچی شیر فشار شکن