. شیر فشارشکن ایرانی

شیر فشارشکن ایرانی

کد قطعه: 2008

  • جنس بدنه پلیمر
  • سازنده ایران
  • خروجی 2
موارد بیشتر
  • تولیدکننده: ایران
  • وضعیت : موجود
  • تعداد موجودی : 5
قیمت: 1,300,000 تومان

نقد و بررسی شیر فشارشکن ایرانی

شیر فشارشکن ایرانی

  شیر فشارشکن ایرانی یکی از قطعات سمپاش می باشد که در کنار برند های مطرح بازار از جمله شرکت های ترک و ایتالیایی در بازار وجود دارد که دارای مشخصات ذیل می باشد.
 شیر فشار شکن یا ریگلاتور عموما براساس حداکثر فشار و دبی انتقالی و خروجی ها تقسیم بندی می شوند .که ریگلاتور فوق مشابه ریگلاتور برتولینی می باشد که دارای ماکزیمم دبی 90 لیتر بر دقیقه و نهایت فشار 40 بار می باشد که عموما برروی پمپ با مشخصات 40 بار فشار و دبی کمتر از 90 لیتر می توان نصب نمود.
  شیر فشارشکن فوق با توجه به نمونه سازی از نمونه اصلی دارای کیفیت قابل قبولی می باشد که با نمونه داخلی از نظر قیمت با نمونه خارجی خود اختلاف زیادی دارند.
 جهت تنظیم فشار شیر فشار شکن ایرانی باید از مچی پلاستیکی که با گردش آن در جهت گردش عقربه های ساعت فشار را افزایش و با گردش آن در جهت خلاف عقربه های ساعت فشار کاهش می یابد و این تغییرات را می توان بر روی صفحه مدرج به نام گیج فشار می توانید مشاهده کنید این صفحه از صفر تا 100 بار مدرج شده که می توان هر تغییری را در آن مشاهده نمود. در شیر فشار شکن اهرمی وجود دارد که به واسطه آن می توان و تغییر وضیعت آن مسیر را مسدود کرد و سیال را به سمت مخزن هدایت نمود.
 شیر فشار شکن فوق بر روی بدنه خود دو عدد سوراخ 8.5 میلیمتری دارد تا به واسطه آن شیر را روی بدنه و سطوح مورد نظر ثابت نمود و مجرا هایی وجود دارد که دارای دو مجرای خروجی که با شیر ½ اینچ مشخص می باشد و برای ورود دارای چوپقی آلومینیومی می باشد که دارای رزوه G1/2 اینچ برای وصل شلنگ خروجی پمپ می باشد و یک خروجی با قطر 20 میلیمتر که برای مسیر بای پس شیر می باشد که به واسطه آن میزان سیالی که در اثر افت فشار ایجاد شده است به سمت مخزن هدایت شود.
این شیر دارای لوازم یدکی ایرانی و اصلی می باشد و تعمیر نگهداری به نسبت آسان و ارزانی دارد.
 برای جلوگیری از آسیب به پمپ با ید توجه داشت در زمان آزاد کردن کلاچ شیر فشار شکن  فشار سیستم در پایین ترین میزان باشد و پس از شروع به کار به صورت یکنواخت شیر را بسته تا فشار سیستم بالا رفته و شوک به سیستم وارد نشود.

مشخصات فنی شیر فشارشکن ایرانی

ریگلاتور برتولینی
جنس بدنه پلیمر
سازنده ایران
خروجی 2
گیج دارد
نوع گیج عقربه ای
سیستم کلاچ اهرمی
ماکزیمم فشار 40bar
لیتراژ 90l/min
ابعاد 27cm-27cm-6.5cm
وزن 900g
سایر مشخصات

پرسش و پاسخ شیر فشارشکن ایرانی


نظرات شیر فشارشکن ایرانی

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

برچسب ها: فشار شکن, سمپاش, ایرانی, ایران, ریگلاتور,